Клондайк

“Клондайк” гра підійде тим, хто любить досліджувати, будувати та розвивати свій унікальний віртуальний світ. Цікава та барвиста гра, де вам буде чим зайнятися.Про Клондайк

Гра для дітей та дорослих, де ви можете побудувати свою ідеальну ферму, місто часів золотої лихоманки та дослідити місцевість Аляски.

При цьому ви матимете процвітаючий бізнес, продаючи продукти, які виростете на своїй фермі.

Історія гри починається з того, що головна героїня Кейт приїжджає до Клондайка якраз у той час, коли на місто зійшла лавина. Кейт пропонує свою допомогу у визволенні місцевого хлопця – Пола. Після порятунку їй пропонують залишитися та тимчасово попрацювати на місцевій станції. А що буде далі, впливатимете ви.

Функціонал Клондайк

На головному екрані ви побачите 4 іконки:

  • Рівень – тут ви побачите цифру, що відповідає вашому рівню та шкалу, яка набиратиметься з кожним пройденим завданням, наближаючи вас до наступного рівня.
  • Енергія – шкала блакитного кольору, яка зменшуватиметься з кожним виконаним завданням, адже навіть персонажам гри потрібно відпочивати.
  • Монети – віртуальні гроші, які ви отримуватимете за продаж своїх продуктів, і зможете на них будувати ферму, купувати розсаду або купувати інвентар.
  • Смарагди – найбільша та рідкісна оплата у грі. Більше смарагдів ви можете купити, сплативши карткою Visa та MasterCard покупку смарагдів.

Крім виконання завдання, ви іноді бачитимете міні-фільми розповіді історії персонажів. Саме ця фішка залучає до гри сильно, і вам буде ще цікавіше грати.

Також у вас є особовий склад продуктів та речей, які ви отримуєте або знаходите у процесі гри. Ви можете продати їх або використовувати для будівництва.

У грі є лавка, у продажу є багато чого, наприклад:

  • Різні тварини та годівниці для них;
  • Будівлі та все для будівництва;
  • Все для саду та городу;
  • Прикраси для ділянки та декоративні водойми.

Але крім грошей, вам знадобиться і певний рівень гри, щоб купити деякі речі з крамниці.

Клондайк безкоштовна, і підтримується операційними системами iOS та Android.

Також у грі є можливість брати участь у змаганнях між поселеннями. Виконуйте завдання та заробляйте більше монет для розвитку власного містечка.
Вам будуть доступні експедиції та міні-ігри. Які ви проходитиме в перервах між експедицією. Приєднуйтесь до такого цікавого та красивого місця за посиланням нижче на офіційному сайті Play Market та App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange