Genshin Impact

Genshin Impact аніме гра з повністю відкритим світом не залишить вас байдужим. Сюжет починається з відеоролика, в якому ви побачите брата та сестру – мандрівників.




Вони пройшли вже багато цікавих пригод та збираються через портал стрибнути у новий вимір у потязі до нових подорожей. Але їм перегороджує шлях невідоме божество, після невеликої битви, залежно від вашого вибору персонажа, божество забирає одного, а другий зачарований сном.

Особливості гри Genshin Impact

Залежно від вашого вибору – брат чи сестра, тим персонажем ви і гратимете. По факту ви просто вибираєте стать вашого гравця, оскільки здібності однакові.

Після пробудження ваш персонаж перебуває у невідомому йому світі під назвою Тейват. Ваш персонаж вирушає на пошуки брата/сестри.

Світом Тейват керують 7 богів, котрих у грі називають Архонтами. Кожному архонту підвладна одна із 7 стихій.

  • Анема (повітря)
  • Гео (земля)
  • Гідра (вода)
  • Піра (вогонь)
  • Електра (блискавки)
  • Дердра (природа)
  • Кріо (лід)

Саме на цих стихіях і зав’язана більшість сюжету гри.

Світ поділений на регіони, у кожному з яких шанують те чи інше божество. У кожному великому регіоні є велике місто.

Загалом сюжет дуже цікавий та захоплюючий. Під час проходження завдань та місій ви спілкуватиметься з різними персонажами та можете вибирати варіанти відповідей під час діалогу.

Також у міру проходження гри частина персонажів стане основними персонажами, яких ви зможете взяти до себе в команду. У кожного героя свої особливі здібності та своя стихія. Упираючись у це, ви повинні зібрати собі загін з 4 героїв. Відштовхуватись потрібно від основного персонажа, який і виконуватиме основні удари, а інші повинні лише допомагати.

При зіткненні двох різних стихій ви можете отримати більше балів за удар. Наприклад, якщо використовувати персонажа зі стихією води, а після заморозити, то ви отримаєте очки вище.

З початку гри вам стануть доступні такі персонажі:

  • Ембер – володіє цибулею та стрілами, стихія вогонь.
  • Кейа володіє одноручним мечем і стихія лід.
  • Ліза – стихія блискавка.

Пізніше ще додадуться 2 персонажі зі стихією води та повітря. Інші персонажі залежатимуть тільки від вашого вибору в грі.

У кожному регіоні при дослідженні місцевості ви знаходитимете додаткові скрині з бонусами, ці скрині називають – молитви. Отримання звідти монети можна витратити на придбання нових персонажів або підвищення ваших сил.

Дизайн Genshin Impact

Величезний відкритий світ, в якому ви можете просто гуляти і досліджувати його, відклавши потім проходження місій.

Гра безкоштовна, але з можливістю додатково купувати речі та персонажів.




Завантажити гру ви можете за посиланням нижче з офіційних джерел Play Market та App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange