Forest: Будь зосередженим

“Forest” це досить відомий додаток, суть якого – щоденний діджитал-детокс і практика концентрації. Завдяки йому можна значно підвищити свою продуктивність, а також позбутись телефонної залежності.
Безліч позитивних відгуків та високий рейтинг у Google Play та App Store, а також нагороди в номінації “Кращі програми для самовдосконалення” говорять про його ефективність та якість.

Встановити “Forest” можна на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості додатку  “Forest”

Принцип роботи

Все досить просто. Завантажуєте “Forest” на свій пристрій, заходите в нього, саджаєте дерево і блокуєте екран. Вибране дерево зростатиме, поки ви займаєтеся своїми справами. Як тільки час таймера закінчиться, вам прийде повідомлення про те, що ваша рослина зросла.

У безкоштовній версії програми, ви можете переходити до інших програм під час зростання дерева без втрат прогресу. Також у цій версії можна підключити функцію глибокого фокусування. Як тільки ви закриєте “Forest” або ж зайдете в іншу програму, то ваша рослина загине, а прогрес буде втрачено.

Переваги використання платної версії

Якщо ви придбаєте підписку для використання Pro-версії, то зможете підключити так званий “Білий лист”. З ним можна встановити список дозволів.

Це ті застосунки, які необхідні користувачеві для роботи та їх обов’язково доведеться відкривати. Якщо вони будуть у білому листіі, то під час перемикання на них прогрес дерева не буде втрачений.

Крім того, з просунутою версією ви зможете вирощувати дерева не лише у віртуальному світі. Звучить цікаво, чи не так? Справа в тому, що кожен користувач платної версії зможе співпрацювати з міжнародною організацією під назвою “Trees for the future”.

На жаль, через обмежений бюджет поки що можна посадити всього п’ять реальних рослин. Але періодично у додатку проходять обмежені за часом події, під час яких можна садити додаткові реальні рослини.

Щоб залишатися в курсі всіх актуальних подій, рекомендуємо встановити застосунок “Forest” на свій смартфон.

Цікаві фішки та функції

Кожен користувач може переглядати свій прогрес. Для цього в додатку є різні діаграми, теги та історія. Крім цього, ви зможете спостерігати за розвитком своєї лісової галявини. На ній розміщені всі рослини, які будь-коли були вами посаджені.

Для кращої концентрації можна використовувати різні звуки. Для початку ви отримаєте доступ до запису під назвою “Лісовий дощ”. Інші п’ять звуків природи та вулиці можна розблокувати за зароблені монетки.

За кожну успішно вирощену рослину користувач отримає внутрішню ігрову монету. З її допомогою можна розблокувати безліч інших рослин та прикрас для лісу.
Якщо ви хочете встановити Forest з офіційного джерела Play Market або App Store, просто натисніть на відповідну кнопку.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange