Легенди Дракономанії

«Легенди Дракономанії» – це мобільна гра від Gameloft SE, про драконів. Колись давно, злі вікінги напали на чарівний острів Драконландію і винищили всіх його мешканців.
Завдання гравця непросте – врятувати міфічні істоти й повернути їх на рідний острів. Розводьте драконів, допомагайте їм відбудовувати місто та боротися з різними ворогами.

Завантажити додаток «Легенди Дракономанії» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS. Також завантажити гру можна на ПК з Windows.

Особливості гри «Легенди Дракономанії»

Колекція драконів

Усього в грі ви зможете зібрати більш ніж 850 видів дракончиків. Відрізнятимуться вони не лише зовні, а й за класами, рівнями сили, а також за елементами та стихіями.

Експериментуйте при створенні нових персонажів: схрещуйте між собою божественних драконів, щоб вивести найсильніших – древніх.

Поки дракончики тільки ростуть, ви можете грати в різні міні-ігри, годувати та всіляко піклуватися про них. До речі в цих міні-іграх ви зможете навчити їх різних прийомах та бойовим мистецтвам, які стануть у пригоді для знищення ворогів.

Щоб розпочати відновлювати місто та виводити драконів, ви можете встановити гру «Легенди Дракономанії» за посиланням під цим текстом.

Цікаві пригоди

Щоб побудувати нове поселення, вам з драконами доведеться прогнати злих вікінгів. Виконуйте місії та отримуйте за це золото. Проходьте нові рівні, відкривайте нові ліги та незвідані землі разом із вихованцями.

Щоб зробити драконів сильнішими, ви можете віддати їх до школи чаклунства. Тренування в такій академії зроблять дракона сильнішим та витривалішим. Після закінчення навчання вони зможуть скористатися своїми силами безпосередньо в бою або змагаючись із противником на арені.

Інші особливості

Графіка програми точно не залишить байдужим жодного гравця. Яскраві фарби, різноманітність персонажів та локацій робить гру по-справжньому унікальною та цікавою.

Вам варто знати, що грати в «Легенди Дракономанії» ви можете разом зі своїми друзями. Створіть спільний клан, запрошуйте один одного в гості на острови та обмінюйтеся подарунками. Використовуючи клановий чат, ви можете обговорити стратегію наступу або просто поспілкуватися між собою.
Якщо ви любите драконів або просто хочете провести час за цікавою грою, рекомендуємо встановити «Легенди Дракономанії». Зробити це можна безкоштовно, з офіційного джерела Play Market або App Store. Просто перейдіть за потрібним посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange