Льодовиковий Період: Пригоди

“Льодовиковий Період: Пригоди” – це мобільна гра від відомої багатьом компанії Gameloft. У ній вам доведеться зустрітися з персонажами відомого мультфільму “Льодовиковий період” і розвивати своє село.
Разом з головними героями мультика на вас чекають неймовірні пригоди. На кораблі ви вирушатимете в незвідані землі, щоб знайти загублених жителів села. Збирайте ягоди, щоб отримати сили на усунення перешкод, а також накопичуйте мушлі, адже за них можна розширити територію села, будувати нові будиночки та прикрашати селище.

Завантажити гру “Льодовиковий Період: Пригоди” ви можете на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Льодовиковий Період: Пригоди” 

Ігровий сюжет

Якось Сід запропонував своїм друзям пограти у хованки. Товариші відмовляли його як могли, але лінивець наполягав на своєму. Все йшло непогано, до того моменту, як від льодовика не відколовся один великий шматок. Як ви зрозуміли, саме на ньому і перебували мешканці села.

Сід залишився зовсім один. Хвилинна паніка, а після, лінивця знаходить рішення. На величезному крижаному кораблі він вирушає на пошуки свого “Стада”. Сід підкаже гравцеві, як правильно прибирати кущі, дерева та кам’яні брили на вашому шляху. Розкаже як отримувати нові території. Разом ви врятуєте першого звіра. І разом вирушите до печери на пошуки ресурсів.

Протягом усієї гри ви будете взаємодіяти з персонажами, що робить її досить оригінальною у своєму жанрі. Якщо ви колись хотіли поринути у світ Льодовикового періоду, то можете встановити гру «Льодовиковий Період: Пригоди» на свій пристрій.

Як рятувати тварин?

Після прибуття в нові землі, насамперед вам потрібно розчистити територію. Для цього потрібно вирубувати дерева, прибирати каміння та льоди, а також розчищати траву. Щоб зробити це, персонажам знадобляться ягоди. З них вони одержують енергію.

Наступним кроком вам доведеться знайти печеру або загороду з льоду. У них ви знайдете загубленого жителя села. Якщо тварина знаходиться в печері, вам доведеться проїхати крізь смугу перешкод. А якщо звірятко опинилося у льодах, то врятувати його можна, пройшовши квест у стилі гри “Три в ряд”. У принципі, не складно, але є свої нюанси.

Як заробити ягідки?

Є кілька варіантів:

  • Найочевидніше, це виконувати різні завдання.
  • Іноді у печері ви можете знайти не тварину, а цінний ресурс. Ягідки також можуть потрапити.
  • Проходити міні-ігри. Смуга перешкод, три в ряд, дають можливість не лише отримати тварину, а й заробити ресурс.
  • Збирати бонуси з будинків тварин. Чим більше тварин живе у вашому селі, тим більше ягід ви накопичите.

Але не забувайте, що для накопичення ягід та черепашок необхідні сховища. Ви можете покращувати їх, тим самим збільшуючи їхню місткість.

Як бачите, варіантів отримати основний ресурс досить багато. А це означає, що у гру “Льодовиковий Період: Пригоди” грати можна без донату. Просто іноді потрібно почекати, а тим часом зайнятися іншими справами або спостерігати за звірятами у селищі.

До речі, якщо натискати на звірів, то вони видають певний рух або ж звук. Всі персонажі анімовані, тому вам точно не буде нудно. Гра затягне як малечу, так і вже дорослих гравців.
Якщо ви хочете скачати “Льодовиковий Період: Пригоди” з офіційного джерела App Store або Play Market, то просто клацніть по кнопці нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange