Wardrobe Expert

Wardrobe Expert додаток з підбору та комбінування одягу. Відскануйте свої речі за допомогою вашого смартфона, завантажте у додаток та створюйте образи.Про додаток Wardrobe Expert

Додаток безкоштовний і підтримує операційні системи Android та iOS.

У вас є труднощі з щоденним вибором одягу? Чи не вмієте цікаво комбінувати навіть базові речі? Тоді ця програма для вас.

 У Wardrobe Expert ви можете відсканувати та завантажити речі, які є у вас у гардеробі або знайти схожі речі у бібліотеці застосунку.

Чим корисна програма?

  • Економія часу — завдяки заздалегідь спланованим та створеним Outfits (образам) ви можете швидко та без проблем одягнутися на будь-який випадок життя.
  • Розвиток смаку і наглядності – оскільки всі образи ви створюватимете самі, ви можете поекспериментувати і спробувати яскраві і незвичайні комбінації для вас.
  • Планування образів на тиждень — у додатку є вбудований календар, де ви можете запланувати певний outfit на конкретний день, спираючись на погодні умови та заплановані справи.
  • Створення образів під погоду — так само, як і в минулому пункті, ви можете планувати образи не тільки на кожен день, а й на певний сезон, наприклад: у відпустку влітку на морі або в гори взимку; у відрядження на кілька днів в осінній період.

Функціональність додатку Wardrobe Expert

Під час реєстрації в застосунку ви можете увійти в обліковий запис за допомогою Google, Apple або Facebook облікових записів.

Стрічка

Тут ви можете переглянути елементи одягу інших користувачів та взаємодіяти з ними. Наприклад, додати їх до вашого гардеробу, якщо у вас така ж річ і ви ще не встигли її завантажити в додаток. А також додати до обраного, якщо вам сподобалася річ.

Профіль

У редагуванні профілю рекомендуємо додати тип фігури, розміри одягу та взуття, які ви носите. Так додаток буде коректно працювати і пропонувати вам відповідні образи та речі.

Профіль ви можете вести як для себе, так і як соціальну мережу, набирайте спостерігачив та у коментарях обговорювати образи.

Основний гардероб

У цьому розділі є 2 підрозділи:

  • Луки – тут будуть всі ваші зібрані і збережені образи.
  • Речі — кожна річ представлена ​​у списку всіх речей, які ви завантажили у програму, попередньо сфотографувавши їх просто на камеру вашого телефону.

Кожну річ ви можете визначити в категорії, вказати колір, бренд і сезон, в якому ви цю річ носите. Рекомендуємо вказувати також приблизну ціну, щоб у майбутньому ви при покупці нової речі могли орієнтуватися в ціні подібної моделі.

Календар

Вибирайте дату і через “+” додайте готові луки на конкретну дату.

Меню

Основні налаштування, розділ зміни розмірів, ваші вибрані луки та речі.
Завантажити цей додаток ви можете безкоштовно з офіційних джерел App Store та Play Market за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange