My Little Universe

My Little Universe – це мобільна гра в якій ви можете створити свій маленький всесвіт. Думаєте, що це дуже легко? Для створення ідеального світу вам доведеться копати шахти, рити величезні ями, розводити квіти та дерева та одночасно відбиватися від монстрів. Вони намагатимуться перешкодити вам створити планету мрії.
Якщо ви колись запитували, що з’явилося першим – яйце або курка, пропонуємо вам встановити «My Little Universe». У цьому додатку ви точно зможете знайти відповідь на це запитання. Завантажити гру ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості застосунку «My Little Universe»

Хід гри

Вам належить грати за маленького помаранчевого чоловічка. На космічному кораблі персонаж потрапляє в аварію та приземляється на нову незвідану планету. Його завдання – розвинути цивілізацію.

Накопичуйте різні ресурси (загалом їх 15). Щоб їх видобути, у вашому розпорядженні буде лише кирка. Нею можна як розбивати каміння, так і перемагати чудовиська. А ще, цей інструмент стане незамінним помічником для видобутку золота та мінералів.

Щоб трохи полегшити завдання, радимо вам освоїти будівництво промисловості. Навіщо? Там ви зможете переробляти видобуті ресурси. Наприклад, розплавити метал і виготовити з нього сильну зброю. У додатку є 8 видів зброї, яка знадобиться для створення нового всесвіту.

Локації

Планета, яку необхідно розвинути, виглядає як куля. На ньому є різні ігрові локації. Це і звичайна земля, з деревами та травою. Ваш персонаж також може поплавати в океані, але будьте уважні, при довгому знаходженні у воді виникає ризик бути з’їденим акулою.

Якщо ви все ж наважитеся вирушити в плавання, зможете знайти вулкан, що діє. Радимо бути обережнішими, адже в гарячій лаві можна легко загинути. Дослідіть коричневі землі, щоб отримати більше різних ресурсів.

Спробуйте скачати My Little Universe і почати створювати свій власний світ вже зараз. Просто перейдіть за посиланням під цим текстом на офіційне джерело.

Чудовиська

Вони заважатимуть розвивати ваш всесвіт. Кого тільки не доведеться зустріти помаранчевому чоловічку. Орки, гриби, гіганти, мутанти, акули, навіть йєті знайдуться. І всі вони намагатимуться вас знищити чи з’їсти.

Якщо така перспектива вас не дуже влаштовує, радимо створювати різні види зброї. Сокири, мечі, луки – все можна створити на промислових підприємствах. До речі, що вищий рівень вашої зброї, то більше ресурсів ви зможете отримати.

Графіка

Нехитра, але в той же час дуже приємна. Мультяшний стиль та яскраві кольори сподобаються як дитині, так і дорослому гравцю. Легкі спецефекти та анімація не впливають на продуктивність пристрою. А це означає, що грати ви зможете без лагів.
Якщо ви бажаєте скачати гру My Little Universe з Google Play або App Store, натисніть на відповідну кнопку.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange