Bubble Shooter Viking Pop

Bubble Shooter Viking Pop – популярна гра-головоломка, в якій гравці збирають кульки та стріляють по них, щоб проходити рівні та перемагати різноманітних ворогів.Про гру Bubble Shooter Viking Pop

Цікава, яскрава та динамічна гра, в якій вам потрібно стріляти кольоровими кульками та вибивати комбінації. Поговоримо трохи про плюси гри.

Ігровий процес

У Bubble Shooter Viking Pop гравці повинні зібрати від трьох і більше бульбашок у комбінацію одного кольору, далі луснути їх та пройти рівні гри. Гра включає різні випробування і цілі, такі як перемога над босами, звільнення драконів і збір скарбів.

Тема вікінгів

Bubble Shooter Viking Pop має тему вікінгів з милою та яскравою графікою, на якій зображені такі персонажі, як вікінги, дракони та інші міфічні істоти. Елементи дизайну гри та фонова музика посилюють ефект присутності. Це одна з головних фішок гри Bubble Shooter Viking Pop.

Ігра Bubble Shooter Viking Pop доступна для скачування на ОС iOS та Android абсолютно безкоштовно. Завантажити гру ви можете з офіційних джерел посилання під цим текстом.

Функціонал гри Bubble Shooter Viking Pop

Бонуси та бустери

У грі Bubble Shooter Viking Pop є різні бустери, які гравці можуть використовувати, щоб швидше та легше проходити рівні.

  • Ці бустери включають бомби, вогняні кулі та блискавки.
  • А бонуси ви можете отримати, проходячи додаткові випробування.
  • Збирайте колекції карток та пір’я для отримання крутих подарунків та відкриття нових можливостей.
  • Також після 10 рівня у вас відкриється “Колесо удачі”. Ви можете щодня відчувати свою удачу та отримувати подарунки.

Соціальні функції

Bubble Shooter Viking Pop включає соціальні функції, які дозволяють гравцям спілкуватися з друзями та змагатися за високі бали у списках лідерів. Для спілкування вам необхідно авторизуватись у грі. Ви можете це зробити за допомогою Google або Facebook облікового запису.

Безкоштовна гра

  Bubble Shooter Viking Pop можна завантажити та грати безкоштовно, з можливістю здійснювати покупки у додатку для отримання додаткового контенту або віртуальної валюти.

Завантажуйте Bubble Shooter Viking Pop з офіційних джерел Play Market або App Store.

Відгуки

  • Гравці хвалили Bubble Shooter Viking Pop за захоплюючий ігровий процес, симпатичну графіку та складні рівні. Вони цінують тему вікінгів у грі, яка відрізняє її від інших ігор-стрілялок.
  • Деякі гравці також прокоментували соціальні функції гри, які дозволяють їм змагатися із друзями та іншими гравцями з усього світу.
  • В цілому, Bubble Shooter Viking Pop – це весела та захоплююча гра-головоломка, яка пропонує гравцям безліч контенту та завдань, щоб вони могли насолоджуватися ними, занурюючись у тематичний світ вікінгів.

Завантажити гру Bubble Shooter Viking Pop ви можете перейшовши за посиланням на офіційні та перевірені джерела App Store та Play Market. Посилання знаходиться нижче. Приємної гри.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange