Clean Master

Для того, щоб оптимізувати ваш смартфон у процесі роботи, потрібно використовувати спеціальний додаток Clean Master. Воно очищає оперативну пам’ять від зайвих непотрібних процесів і додатково захищає від вірусів.
Користувачі смартфонів на базі операційної системи Android, а особливо бюджетних моделей, через час починають скаржитися на повільну роботу пристроїв. Проблема в тому, що сміття забиває внутрішню пам’ять та карту пам’яті.

Щоб вирішити це завдання, потрібно використовувати Clean Master — програму для очищення сміття. Воно має ряд переваг, що дозволяє йому залишатися найпопулярнішим серед усіх подібних утиліт.

Основні функції та переваги Clean Master для Android

  • Видалення непотрібних файлів.

Програма очищає пам’ять телефону від непотрібних файлів: залишкові файли, кеш і т.д. Все це сповільнює роботу вашого смартфона. За допомогою Клін Майстра також можна видалити кешовані дані соцмереж та не хвилюватися про те, що ви видалили потрібні файли.

  • Миттєве прискорення телефону.

На робочий стіл можна винести окремий віджет, який дає змогу за один клік запустити очищення ОЗУ.

  • Економія заряду акумулятора.

Клин Майстер допомагає зберегти заряд, використовуючи для цього режим глибокого сну — переведення в сон тих додатків, якими не користується власник смартфона.

  • Вбудований антивірус.

Він сканує всі види програм: від інтегрованих до тих, які ви тільки збираєтеся встановити. Якщо він знаходить вірусну програму, він блокує її роботу і повністю видаляє з вашого смартфона. Це зручно, тому що захищає ваші дані користувача від витоку.

Переваги та недоліки Clean Master

Відгуки користувачів говорять про те, що це одна з найпопулярніших утиліт для підтримки телефону в належному стані. Вона не дає йому зависати, очищає ОЗУ від непотрібних програм і видаляє зайві файли.

Тому до переваг додамо такі факти:

  • Зручність використання – інтерфейс дуже простий, з ним розбереться навіть дитина.
  • ОЗУ та внутрішню пам’ять можна очистити в один клік – для цього встановіть віджет на робочий стіл.
  • Безпечна робота: додаток захищає від встановлення шкідливих програм, а також завжди запитує у вас дозволи перед видаленням важливих файлів.

Мінус у Клін Майстер тільки один – він займає дуже багато місця. Але ця проблема існує лише у власників смартфонів із невеликим обсягом пам’яті.

Займайтеся своїми справами, а про чистоту смартфона подбає Clean Master!
Оновити або завантажити Clean Master з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange