Microsoft Math Solver

Microsoft Math Solver – мобільний додаток, який допомагає вирішувати математичні завдання. Віртуальний помічник, заснований на штучному інтелекті, допомагає з алгеброю, тригонометрією, статистикою та іншими математичними напрямками.
Щоб система допомогла вирішити завдання, вам потрібно записати умову на екрані за допомогою сенсорного введення. Також можна сфотографувати приклад, щоб сервіс вважав його, а потім розпочав рішення.

Система швидко розпізнає завдання, і допомагає з її вирішенням, показуючи покрокові пояснення. Додатково знаходить схожі завдання в інтернеті, а також шукає відео пояснення для кращого засвоєння матеріалу.

Завантажити Microsoft Math Solver можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги додатку Math Solver

Ручне введення завдань

Ви можете набирати завдання у рукописному режимі прямо на екрані вашого смартфона. Ви можете записувати інформацію, наче на ручці на аркуші паперу — це дуже зручно.

Приклади з фотографій

А якщо у вас вже є готовий запис на папері, ви можете сфотографувати його, а потім відсканувати у додатку. Застосунок автоматично розпізнає текст: це зручно та відбувається буквально за кілька секунд.

Покрокове рішення

Основна особливість застосунку – інтерактивний висновок рішення. Після розшифровки вашого завдання система показує покрокове пояснення. Таким чином, буде корисніше і ефективніше вирішувати завдання: ви отримуєте готове рішення не відразу, а приходьте до нього поступово, засвоюючи матеріал.

По суті це основна мета, заради якої варто встановити Microsoft Math Solver. Він дасть не просто рішення, а допоможе навчитись вирішувати завдання.

Науковий калькулятор

Використовуйте його для того, щоб вирішувати складні завдання з дробами, логарифмічними функціями та іншими складними математичними виразами.

Є в додатку і графічний калькулятор, який допомагає з розв’язанням та побудовою тригонометричних функцій.

Види завдань, що підтримуються

  • Арифметичні: прості обчислення, комплексні числа
  • Алгебраїчні: дроби, матриці, радикали та ін.
  • Статистичні: мода та медіана, середнє значення та ін.
  • Тригонометричні: функції, графіки, синуси та ін.

Щоб завантажити Microsoft Math Solver безкоштовно з офіційного джерела, перейдіть за посиланням нижче. Усі функції застосунку– безкоштовні.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange