Давай займемось текстом

Додаток “Давай займемось текстом”, в якому за допомогою ігор ви будете вивчати та покращувати вашу українську мову.Про додаток Давай займемось текстом

Творці з України розробили спеціальний додаток, де ви можете покращувати або зовсім вивчати українську мову з нуля.

Гарний продуманий інтерфейс та ігрова атмосфера залучить вас дуже швидко.

Головна сторінка

Головна сторінка у додатку називається Прогрес.

  • Тут ви можете стежити за вашою енергією. Так-так, ви не зможете відразу пройти всі ігри та тести. Програма спеціально обмежує вас для того, щоб у вас був час проаналізувати помилки та запам’ятати правильні слова. Таким чином ви зможете швидше та ефективніше вивчити чи покращити свою українську мову.
  • Стежити за рівнем. Як і в будь-яких іграх вам потрібно проходити рівні для досягнення цілей та просування далі. Так і тут. Ви будете бачити ваш загальний рівень та кількість балів, які потрібно заробити для переходу на наступний рівень.
  • Вогірки. Додаткові вогірки можна купити в самому додатку. Навіщо вони потрібні? А для швидшого набору енергії. Коли ви використовуєте енергію, вона поповнюється не дуже швидко. А точніше, 5 відсотків енергії за 3 хвилини. Відповідно, вам потрібна година часу, щоб повністю відновити енергію для проходження ігор далі.
  • Нагороди. Всього доступно 11 нагород, кожну з них можна отримати, проходячи ігри та рівні.

Взагалі розібралися, купуйте вогірки, щоб придбати більше енергії для проходження ігор.

Ігри

У нас є 3 різновиди ігор:

  1. Словотіндер.
  2. Плутанка.
  3. Пісняр.

У кожному їх по 11 рівнів. Будьте уважними і не поспішайте з остаточною відповіддю. У грі багато каверзних питань. Але від цього стає лише цікавіше.

Наприкінці кожного рівня вам буде показано відсоток успішності проходження.

Завантажити застосунок  Давай займемось текстом можна на операційні системи iOS та Android за посиланням нижче. Давай займемося текстом доступно для завантаження безкоштовно.

Навчання

Через те, що додаток Давай займемось текстом ще зовсім свіжий, поки що для придбання доступний лише 1 курс вивчення української мови.

Цей курс називається “Це Львів, Шановні”.

Вартість курсу – 450 грн. В курс входить 10 уроків з професійним озвученням, іграми та музичним супроводом. Курс строго 18+, тому що є більш дорослі та пікантні теми в курсі.

Курс підходить для туристів, новачків, які лише хочуть вивчати українську мову. А також для тих, хто просто хоче покращити свої знання.

Функціонал застосунку Давай займемось текстом

Крім стандартних налаштувань та політики конфіденційності, ви можете відправити донат. Донат абсолютно на будь-яку суму. Усі гроші 100% будуть надіслані на потреби країни, підтримці переселенців або допомоги бездомним тваринам.

Рекомендуємо також авторизуватися в додатку, щоб ваші успіхи та результати були збережені в базі. Ви можете авторизуватися за допомогою облікового запису Google.
Завантажити додаток Давай займемося текстом з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store ви можете за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange