Formula Fusion

Нова Formula Fusion, футуристична гонка. Нью-Йорк, 2075 рік. Формула-1, яка еволюціонувала на щось більше, ніж просто спрага швидкості.Штучна гравітація необхідна після ядерної катастрофи, яка спіткала людство. Але люди змогли подолати негативні наслідки війни, і знову навчилися радіти життю.

Інженери внесли різноманітність у життя людей — створили ультрашвидкісні боліди, що ширяють над землею. І це страшенно потужно!

Як грати у Formula Fusion?

Перед вами стоїть вибір: грати за ту чи іншу країну, яка має свої, унікальні гоночні боліди. У процесі проходження гри ви зможете покращувати свої автомобілі, роблячи їх нереально швидкими і красивими. Проходячи кампанію, ви розблокуєте нові боліди, покращення, зброю та гоночні треки.

Formula Fusion віддалено нагадує симулятор, але це все-таки інді-аркада на кшталт старих ігор із серії Need for Speed. Але приємно, що результат гонки залежить не тільки від правильної конфігурації та технічних характеристик авто, а й від умінь гравця.

Де грати?

Ви поганяєте в нічному Манхеттені, поїдете в посушливу пустелю, і навіть хмари розійдуться перед величезною швидкістю вашого боліда. Варто додати, що виглядає це дуже барвисто і реально — графіка в грі на рівні!
Сподіваємося, ваш комп’ютер має достатні технічні характеристики, адже гра любить «поїсти»

Formula Fusion

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange