Star Stable

Чи багато ігор про коней ви зустрічали? Та ще створених зі смаком: від 3D графіки до цікавого сюжету? Тоді рекомендуємо масштабну онлайн-гра про коней, яка принесе задоволення, як дівчаткам, так і всім, хто любить цих прекрасних тварин.

На самому початку гравцеві доведеться вибрати персонажа та його ім’я, а потім коня і придумати їй унікальне ім’я. Цьому питанню варто приділити німого часу, тому що ці два герої стануть основними протягом усієї гри.

Знайомство зі світом відбувається на острові, з якого ви вирушаєте на канікули. Тут і починається найцікавіше. Вам належить стати центральною ланкою сюжету в протистоянні стайні та бізнесменів, які бажають знищити все на острові заради видобутку цінних мінералів.

Ігровий процес Star Stable

Навколо сюжету і будується виконання місій та прокачування персонажа з його конем. Виконуючи квести, які постійно додаються розробниками, ви заробляєте гроші та нагороджуєтесь досвідом. На зароблене купуються речі та спорядження.

Гра проходить легко та цікаво, тому що в ній багато швидкості, емоцій та драйву. Ви братимете участь у триборстві, конкурі та драйвінгу — базових дисциплінах кінного спорту.

Ну що, по конях? І в дорогу, за новими здобутками!

Star Stable
Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange