Beach Buggy Racing 2

“Beach Buggy Racing 2” – це мобільна аркада, в якій гравець має взяти участь у гонках з дуже незвичайними умовами. Це друга частина популярної  гри “Beach Buggy Racing”. Розробники врахували побажання гравців першої версії та внесли значні зміни перед випуском даної.
Тепер, гонки стали ще цікавішими, завдання складніше, а машини ще швидше. Трохи нижче ми напишемо про всі зміни. А поки що, ви можете скачати “Beach Buggy Racing 2” на пристрої під керівництвом операційної системи Android/iOS, або ж на ігрові консолі.

Переваги гри “Beach Buggy Racing 2”

Нові траси

Ця версія пропонує гравцям понад 40 різних гоночних треків. Кожна з трас має свою унікальність та особливий ландшафт. Наприклад, це може бути дорога в джунглях, і проїзд вулканом. А іноді вам доведеться кататися навіть по гірському масиву.

Не варто забувати про перешкоди. Деякі траси мають досить небезпечні ділянки, де гравцеві доведеться показати всю свою майстерність, щоб залишатися серед лідерів. Тому в процесі вивчення траси ви зможете виявити там деякі зрізи та секретні шляхи. Скористайтеся ними, щоб швидше дістатися фінішу.

Оновлений автопарк

Як і в попередній версії, ви будете кататися на різних баггі. Але крім них, до вибору доступні інші позашляховики, вантажівки і гоночні машини.

У цій частині гри їх близько 50. Кожен автомобіль має свої унікальні особливості. Якийсь їхатиме швидше, але при цьому з нього буде важче стріляти. А в іншому буде покращено амортизацію, але при цьому впаде швидкість.

Налаштовуйте їх зовнішній вигляд, прокачуйте та покращуйте деталі. Вибирайте ту машину, яка найбільше підходить під ваш стиль гри. А щоб визначитися, яке авто вам підійде, ви можете встановити “Beach Buggy Racing 2” і почати грати абсолютно безкоштовно.

Система прокачки

Покращувати ви можете як авто, так і безпосередньо свого персонажа. Це сприяє тому, що ви зможете більш неушкодженими дістатися лінії фінішу.

Наприклад, ви можете прокачувати та використовувати телепортацію. Тільки уявіть, що ви трохи відстали, телепортувалися і ось, позаду вже противник, а не ви. З цією ж метою можна використовувати і прискорення.

А ось захисний бар’єр зможе допомогти вам уникнути ворожої атаки. До речі, небагато про це. Свою зброю також можна покращувати. Тільки уявіть, як здивуються ваші суперники, коли під час заїзду ви випустите ракету чи використовуєте електричний удар?

Інші особливості

Як і в попередній версії, у грі є кілька режимів для заїздів. Ми вже розглядали їх детальніше, коли писали про “Beach Buggy Racing”. Воюйте з іншими гравцями або просто насолоджуйтеся їздою у вільному заїзді.

Ще в першій версії графіка вже викликала захоплення у гравців. А ця частина пропонує вам ще барвистішу і деталізовану картинку. Як заявляють розробники, для створення графіки використовували новітні технології, тому гравцеві зможуть насолоджуватися більш реалістичними анімаціями.
І це лише мала частина змін. Безліч позитивних відгуків та високий рейтинг говорять про те, що гра вийшла справді крута. А переконатись у цьому ви можете самостійно. Просто натисніть на потрібну кнопку нижче, щоб скачати “Beach Buggy Racing 2” з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Secured By miniOrange