Свинка Пеппа: Папуга Поллі

«Свинка Пеппа: Папуга Поллі» – це мобільна гра, створена за сюжетом популярного мультфільму про свинку Пеппу її сім’ю та друзів. У ній гравець має разом з поросятами та їх папугою Поллі досліджувати мультяшний світ, а також виконувати різні завдання.
Разом зі своїм улюбленим персонажем з мультика ви зможете вибрати будь-яку міні-гру та весело провести свій час. А скачати «Свинка Пеппа: Папуга Поллі» для цього можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Свинка Пеппа: Папуга Поллі»

Цікаві ігри

Щоб разом з Пеппою досліджувати мультяшний світ, ви гратимете в різні міні-ігри. Усього їх у грі п’ять і нижче ми опишемо кожну з них трохи детальніше.

Одна з найцікавіших на наш погляд, це гра, де необхідно з’єднати всі точки. Але зробити це потрібно таким чином, щоб зрештою проявилась картинка. Під точками може ховатися будь-який персонаж із мультика.

Не менш цікава і головоломка. У ній потрібно поєднати всі пари. Як це виглядає? На екрані перед вами розміщуються пари картинок, які розкидані у хаотичному порядку. Ви запам’ятовуєте де, та яка знаходиться. Після – вони перевертаються іншою стороною і вам потрібно по пам’яті знайти картинку та пару до неї. Гра не тільки захоплююча, але ще й корисна, оскільки сприяє розвитку фотографічної пам’яті.

А також є три міні-ігри безпосередньо з папужкою. Десь вам необхідно нагодувати цю шкоду крекерами. А також, вона може загубитися, тому ви шукатимете Поллі в саду або ж у будинку свинки, разом з усією родиною. І звичайно ж, є кумедна гра, в якій ви зможете створювати смішн іречення, а Поллі їх озвучуватиме.

Як бачите, нудно точно не буде. А встановити “Свинка Пеппа: Папуга Поллі” і грати в неї ви зможете абсолютно безкоштовно.

Інші особливості

Унікальна нагорода

Щоб була мотивація, розробники додали нагороди за проходження гри. Так, наприкінці кожного рівня ви отримуватимете унікальний подарунок від папуги Поллі. Це наклейки, які ви зможете збирати до своєї колекції. Начебто й дрібниця, але приємно.

Яскрава графіка

І це справді так. Весь дизайн гри повністю повторює графік мультика. Яскраві кольори, гарна картинка не залишать байдужими ні маленьких, ні дорослих гравців. Ви повністю зможете поринути в атмосферу мультфільму та провести час зі своїми улюбленими героями.
Якщо ви фанат цього мультфільму, то ця гра буквально створена для вас. Якщо ви хочете встановити гру «Свинка Пеппа: Папуга Поллі» з офіційного джерела Play Market або App Store, просто клікніть по відповідній кнопці нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange