Beach Buggy Racing

“Beach Buggy Racing” – це мобільна гра в стилі гонки. Аркаду було випущено компанією Vector Unit. У ній вам доведеться взяти участь у божевільних перегонах на різних локаціях.
Високий рейтинг на офіційному джерелі, а також безліч позитивних відгуків говорять про те, що гра вийшла справді цікавою і вона досі набирає популярності. Немаловажно і те, що грати в “Beach Buggy Racing” можна як на мобільних пристроях під керівництвом операційної системи Android або iOS, так і різних ігрових консолях.

Відмінності гри “Beach Buggy Racing” від конкурентів

Перегони на екзотичних локаціях

Всі ми звикли, що гра в гонки це означає круті машинки, дорога в місті або на гоночному треку. А ось розробники цієї гри вирішили зробити трохи веселіше і згодом, всі перегони проходитимуть якщо не на пляжі, то в інших не менш незвичних місцях.

Наприклад, це можуть бути джунглі або навіть вулкани. Погодьтеся, доволі нестандартне місце для проведення перегонів? Примітно, що всі локації знаходяться на екзотичному острові.

Унікальні машини

Для нестандартного місця проведення повинні бути і нестандартні машинки. Саме тому гравцям доведеться кататися на різних баггі. Кожна із запропонованих машин матиме як свої недоліки, так і переваги. У чому ж унікальність, спитаєте ви?

Під час заїзду ви зможете підібрати деякі покращення, які можна встановити на машину. Під поліпшеннями маємо на увазі ракети, міни, блискавки тощо. Несподівано, правда? Ними можна атакувати своїх суперників, щоб збільшити свої шанси на перемогу.

Звучить досить весело, чи не так? А це чудова нагода для того, щоб скачати «Beach Buggy Racing» на смартфон або інший пристрій вже зараз.

Цікаві режими

Щоб гра була різноманітною, розробники зробили кілька ігрових режимів. Так у грі можна покататися в:

  • Режим кар’єри
  • Режим вільної гонки
  • Мультиплеєр на одному або двох пристроях
  • Виконуючи завдання чи випробування

Як бачите, варіантів досить багато. Основним вважається режим кар’єри. У ньому ви заробляєте окуляри, відкриваєте нові траси, збираєте монети, машинки тощо. Також граючи в цьому режимі, можна брати участь у різних турнірах або чемпіонатах.

Якщо ж хочете насолодитися звичайною їздою, рекомендуємо вибрати режим вільної гонки. Жодних завдань, босів, противників. Тільки ваше авто та траса.

Хочеться веселощів? Чи пограти з друзями? Ласкаво просимо до мультиплеєра! Грайте на одному пристрої або на двох відразу і беріть участь у гонках у режимі реального часу.

Інші особливості

Управління в грі інтуїтивно зрозуміле, тому розібратися з ним буде просто. Тим не менш, деякі траси буде досить важко пройти з першого разу. Тому що більше практики, то краще для гравця.

Графіка і звукові ефекти заслуговують на окрему похвалу. Яскрава картинка, чітко промальована анімація та підібрані звуки вибухів, мотори точно зможуть повністю захопити вас ігровим процесом.

Для різноманітності на трасах подекуди розташовані досить несподівані перешкоди. Різкі повороти, розлита вода, урвища та багато іншого. Впевнені, що зможете їх подолати і при цьому оминути суперників?Гра сподобається як маленьким, так і дорослим гравцям. А скачати “Beach Buggy Racing”із Play Market або App Store можна просто натиснувши на відповідну кнопку нижче. Вибраний маркет відкриється у новій вкладці вашого браузера.


App Store
   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange