Tower of Fantasy

«Tower of Fantasy» – це нова гра в стилі MMORPG. Чи готові вирушить у подорож у майбутнє? Дослідіть нову планету, яка стала домом для кількох десятків тисяч землян і тварин, дізнайтеся, що сталося в минулому і розвивайте своє майбутнє.
Звучить досить захоплююче і легко, чи не так? Але все не так просто. У процесі вивчення нової планети ви мало не загинули, за рахунок комети Мари та її радіаційного омніуму. Тепер людей стало ще менше, як і шансів вижити.

Хочете дізнатися про все докладніше? Все просто, можете встановити «Tower of Fantasy» на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Tower of Fantasy»

Сюжет

Більш ніж цікавий сюжет та постійний розвиток подій справді затягують у гру. Як уже було написано вище, гравцеві потрібно буде ознайомитись з передісторією. Ви зрозумієте, чому знадобилося переселення на Аїду (нову планету), що сталося з усім населенням.

Також історія розповість, внаслідок чого нове покоління людей було практично знищене і навіщо ж насправді довелося притягувати комету до Башти.

Але, як зрозуміло, геніальні плани добре не закінчуються. Як завжди, поспіх і дуже погано продуманий план призвів до нової катастрофи-радіації Про яке створення штучного інтелекту може йтися, якщо головна мета людей, що залишилися, це просто вижити?

Невеликий спойлер навіть після катастрофи вчені не зупинилися. З’явилися нові проблеми. Бажаєте дізнатися, що трапилося з новим світом? Просто спробуйте скачати «Tower of Fantasy» і пограти в неї.

Дивовижна графіка та музичний супровід

Картинка дуже яскрава та красиво промальована. Розробники вирішили використовувати аніме стиль під час створення цієї гри. Цей напрямок зараз дійсно популярний і швидко розвивається, що дало грі можливість досить швидко заробити хороший рейтинг та отримати високу оцінку від гравців з усього світу.

А щодо музики? Розробники справді добре постаралися. Окрім звичних нам звуків природи, співу птахів та шелесту трави, у грі присутні й звичайні музичні композиції. Тому, проходячи якісь завдання, сама гра налаштує вас на потрібний лад і додасть мотивації.

Найголовніший момент, який відрізняє гру «Tower of Fantasy» від своїх конкурентів. У ній розмовляє навіть головний герой, тобто персонаж, за якого ви граєтесь. Це справді дуже крута фішка, якої нам іноді так не вистачає. Хіба це не причина встановити гру «Tower of Fantasy» на свій гаджет?

Персонажі

Найголовніше, що вам варто знати, це те, що стать вашого персонажа потрібно вибрати на самому початку гри. Надалі змінити його не вийде, так що будьте гранично уважні, роблячи вибір.

Далі, вам необхідно дати ім’я персонажу і приступити до його створення. Так як «Tower of Fantasy» відноситься до гача-ігор, то персонаж на самому початку дається вам повністю готовим. Тобто вам не потрібно його прокачувати.

Що щодо інших гравців? У грі є сервери. Отже, ви зможете зустрічати інших персонажів під час дослідження планети. Але поспішаємо запевнити вас, що їх буде не дуже багато. Максимум кілька десятків на весь сервер.
Виконуйте щоденні завдання, знищуйте монстрів та проходьте цікаві квести. У цій грі ви точно знайдете чим зайнятися. Щоб скачати «Tower of Fantasy» з офіційного джерела App Store або Play Market, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам  може сподобатися :

Secured By miniOrange