Jigsawscapes – Пазли

“Jigsawscapes – Пазли” – це гра в жанрі головоломки. Вона допоможе вам розслабитися після важкого робочого дня та привести свої думки до ладу. Просто сконцентруйтеся на збиранні картинки і забудьте про свій клопіт.
Гра сподобалася багатьом користувачам, тому на Googe Play у неї досить високий рейтинг. Оцінка від гравців 4,7, а також більше 1000 позитивних відгуків тому підтвердження. Встановити “Jigsawscapes – Пазли” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Jigsawscapes – Пазли»

Велика кількість головоломок

Хочете вірте, хочете ні, але у грі присутні більше 12000 різних головоломок на будь-який смак та колір. Більше того, розробники щотижня завантажують понад 100 нових пазлів у гру. Тому ви точно знайдете чим зайнятися!

Крім того, всі головоломки розділені на категорії. Це дуже зручно, адже якнайшвидше визначиться з картинкою, яку хочеться скласти. Серед категорій можна знайти такі:

  • Природа
  • Тварини
  • Їжа
  • Краєвиди
  • Визначні пам’ятки

І багато інших. Ознайомитись ви з ними зможете, якщо вирішите скачати гру «Jigsawscapes – Пазли» на свій смартфон або планшет.

Механіка гри

Розробники подбали про те, щоб усім гравцям було комфортно скласти пазл. Саме тому кожен користувач може підлаштувати складність гри під себе. Визначте кількість частин пазла залежно від своїх сил. Впевнені, що впораєтеся із найскладнішим?

Для зручності користувача також можна скористатися режимом повороту. Можете крутити пазл, щоб подивитися на нього з іншого боку і швидше визначити, де не вистачає шматочка. Крім повороту, можна збільшити або навпаки зменшити масштаб.

А для візуального комфорту користувач може вибрати будь-який з доступних фонів підкладки під пазл.

Інші переваги

Насамперед, ця гра має свою перевагу перед матеріальними пазлами. А полягає вона в тому, що тут неможливо загубити якийсь фрагмент. Тому ваша картинка складеться повністю, без дірок.

Зібравши пазл, ви можете зберегти його у своїй колекції. Усі вирішені головоломки зберігатимуться в одному розділі.

Ще одна перевага, це можливість грати в “Jigsawscapes – Пазли” навіть без підключення до мережі інтернет. Тому, якщо у вас відключили електроенергію або ви збираєтеся в дорогу, дана гра допоможе вам цікаво провести час.
Всі картинки в додатку дуже яскраві, чіткі та якісні. Тому запевняємо, гра «Jigsawscapes – Пазли» вам точно сподобається. Завантажити її можна з офіційного джерела App Store або Google Play, натиснувши відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange