Alibaba.com

«Alibaba.com» – це офіційний мобільний додаток від однойменного інтернет-магазину. У ньому ви можете придбати абсолютно будь-яку річ, починаючи від предметів гардеробу, аж до автозапчастин, при цьому не переплачуючи. Чому? На відміну від звичайного ринку, у додатку просто шалена конкуренція, тому користувач точно зможе відшукати потрібну річ за привабливою ціною.
Усі функції у застосунку доступні абсолютно безкоштовно. Встановити Alibaba.com можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги додатку Alibaba

Безпека

Інтерес кожного покупця – 100% отримати оплачений товар. Щоб отримати таку гарантію, при покупці скористайтеся функцією trade assurance. По суті, це ваша торгова гарантія або, якщо сказати так званий “сейф”. Що це означає? Це означає, що ви робите повну передоплату, але ваші кошти ходять не на карту продавця, а залишаються у додатку, у сейфі.

Продавець отримає їх лише, якщо ви заберете товар із пошти чи місця доставки. Інакше, якщо ви захочете зробити повернення, кошти надійдуть на вашу карту. Це дуже корисна функція, тому що при її використанні ви точно не потрапите на шахраїв, і якщо ваші гроші залишаться вас.

Величезний асортимент

У каталозі додатку ви знайдете безліч різноманітних товарів. Одяг, косметика та парфумерія, товари для дітей або для саду та багато іншого. Шукайте подарунок для близької людини?

Рекомендуємо вам скачати «Alibaba.com», адже там ви точно знайдете щось слушне. А для того, щоб вибраний товар прийшов ще швидше, у пошукових фільтрах оберете готовий до відправки. Завдяки цьому налаштуванню річ відправлять на пункт видачі найближчим часом.

Інші можливості

У додатку є ще одна цікава функція, про яку знають не всі покупці. Як заявляють розробники, ви можете замовляти речі (наприклад, футболку), зі своєю назвою бренду або логотипом. Та й у принципі, користувач може підібрати дизайн речі на власний смак. Це незвичайно, тому виділяє додаток “Alibaba.com” серед конкурентів.

А ще, ви можете зв’язуватися безпосередньо з продавцем і задати йому питання про товар, що вас цікавить. Як правило, у таких випадках відповідь приходить протягом 24-х годин.
Щоб встановити застосунок «Alibaba.com» з офіційного джерела Play Market та App Store, вам потрібно перейти за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange