Darkness and Flame 1

“Darkness and Flame 1” гра із історичним початком. Захоплююча та чарівна, підійде для тих, хто любить головоломки та знаходження предметів.Про гру Darkness and Flame 1

Чарівна скриня була викинута в море однією придворною дамою через напад на її королівство. Через деякий час цю скриню знаходить звичайна дівчина Еліс з невеликого села. Відкривши скриню вона знаходить яйце, яке горить племенем, сувій і шпильку у вигляді троянди.

З яйця вилупився фенікс і одразу вселився в дівчину. Згодомі дівчина Еліс має зрозуміти що робити далі і де шукати відповіді на безліч питань.

Функціональність гри Darkness and Flame 1

В основному гра на знаходження предметів та вирішення головоломок. Дуже красивий та історичний дизайн гри допомагає повірити в історію та проживати її разом із Еліс.

Через нове татуювання, яке з’явилося у Еліс після вселення фенікса, батька Еліс убили та розшукують її не добрі люди. Але добре, що дівчинка розумна і змогла втекти до брата своєї мами.

Колін – так звати дядька Еліс, вже стикався з схожим на те, що переживає зараз Еліс. Колін стане для неї справжнім другом і оберігатиме її від небезпеки, яка її чекає попереду.

Режим гри

У грі є режим навчання, який допоможе не пропускати важливі деталі гри. Також є функція “Підказка”, яку ви можете використовувати необмежену кількість разів за умови наявності монет. Одна підказка коштує одну монету.

Компас

Цей розділ – це карта пересування Еліс. Для зручності, якщо вам потрібно повернутися на кілька локацій тому, скористайтеся компасом. Швидше і зручніше пересуватися пройденим шляхом.

Книга

У ній описані всі значні етапи проходження Еліс та наближення її до відповідей. Натиснувши на книгу, ви можете прочитати кожен розділ її життя від початку гри.

Меню

У меню ви знайдете кілька розділів:

  • Магазин – тут ви можете купити додаткові монети для гри та використання підказок за допомогою картки Visa або MasterCard.
  • Завдання – докладний опис завдань Еліс, щоб поступово дійти до наступного етапу.
  • Колекції – у грі є більш приховані та засекречені предмети, які при знаходженні приносять вам додаткові монети та бонуси для наступної гри.
  • Досягнення – титули, які ви отримуєте при проходженні якогось етапу швидше або без пропуску.
  • Налаштування — Ви можете змінювати мову гри, гучність музики та звуків.

Проходьте гру швидко та уважно, не пропускайте зайвих предметів і ви знайдете відповіді на всі ваші запитання. Ця гра має продовження.
Гра безкоштовна та підтримує операційні системи iOS та Android. А скачати її ви можете за посиланням нижче з офіційних джерел App Store та Play Market.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange