Lapse: Забуте майбутнє

“Lapse: Забуте майбутнє” – це карткова мобільна гра, в якій вам доведеться перенестися в майбутнє. Відкрийте гру, щоб перенестись у 2075 рік. Світу, який ви знали, більше немає. Нещодавно трапилася глобальна катастрофа, внаслідок якої змогла вижити лише певна група людей.
Чи вистачить у вас сил і мудрості, щоб керувати цими людьми? Як довго ви можете протриматися на троні? Спробуйте встановити “Lapse: Забуте майбутнє” на пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS, щоб дізнатися відповідь на це питання.

Особливості гри «Lapse: Забуте майбутнє»

Ігровий процес

Все дуже просто. Перед гравцем на екрані з’являтиметься картка з якимось питанням. Вам необхідно прочитати її та обміркувавши, прийняти рішення щодо тієї чи іншої ситуації. Просто зробіть свайп ліворуч або праворуч, залежно від прийнятого рішення.

У чому каверза?

Звичайно, як можна обійтися без якихось нюансів. При ухваленні рішення вам необхідно дивитися, як вони вплинуть на деякі значення. Значення (або категорії), позначені вгорі картки. Усього їх чотири:

  • Природа
  • Військова сила
  • Люди
  • Гроші

Ваше завдання підтримувати баланс у цих категоріях. В іншому випадку ви можете не пережити наступного дня. У кращому випадку вас просто скинуть з трону, а в гіршому взагалі можуть страчувати.

Чи впевнені в тому, що зможете протриматися досить довго і приймати лише вірні рішення? Тоді можете скачати “Lapse: Забуте майбутнє”, та спробувати зіграти у неї.

Будьте уважні

Досвідчені гравці радять звертати увагу на персонажів, які приходять до вас на аудієнцію. Якщо ви думаєте, що бачите їх перший і останній раз, дуже помиляєтеся.

Зверніть увагу, що рішення прийняте, коли ви побачили персонажа вперше, може досить сильно змінити історію та розклад під час другого візиту. Тож будьте обережні та мудрі, щоб потім не доводилося шкодувати про зроблений раніше вибір.

Приємні бонуси та фішки для проходження

Під час гри, на вашому екрані може з’явитися якась помічниця. Вона запропонує вам випити чаю. Рекомендуємо не відмовлятися від цієї пропозиції. Бо, ви лише подивіться невелику рекламу, але натомість отримаєте дуже корисну річ. Це оракул. Він допоможе вам впоратися у тяжкій ситуації, тому що в ньому можна отримати корисні підказки.

Отримати його можна й іншим способом. Для цього потрібно буде увійти до магазину програми. Там же ви зможете знайти й інші не менш корисні бонуси. Серед них виявляться і додаткове серце, і навіть чотирилиста конюшина, яка притягне успіх.
Сама по собі гра дуже захоплююча та цікава. Безліч варіантів кінцівок, різноманітність персонажів та ситуацій дійсно можуть перенести вас у майбутнє. Якщо ви хочете завантажити “Lapse: Забуте майбутнє” з офіційного джерела App Store або Play Маркет, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange