WhatsApp для iPhone та iPad

WhatsApp для iPhone/iPad — це додаток-месенджер, який адаптований для роботи на мобільних пристроях з операційною системою iOS. Воно використовується у всьому світі, і є одним із найпопулярніших для обміну повідомленнями.Основні функції WhatsApp для iPhone та iPad

Ви можете спілкуватися як з однією людиною, так і з кількома водночас. Для цього потрібно створити груповий чат та запросити до нього потрібних людей.

Навіть якщо програма вимкнена, але на смартфоні або планшеті включений інтернет, будуть надходити пуш-повідомлення. Це означає, що ви завжди побачите повідомлення, і зможете вчасно відповісти на нього.

Завантажити WhatsApp на iPhone потрібно і для того, щоб обмінюватися голосовими повідомленнями. Також ви можете здійснювати голосові дзвінки – вони безкоштовні. Для них потрібне лише стабільне підключення до інтернету, щоб не порушувався зв’язок.

Користувачі можуть обмінюватися медіа зі своїми контактами:

 • Фотографії та картинки
 • Відеоролики та музику
 • Посилання та документи
 • Розташування

Щоб використовувати всі ці функції, потрібний лише доступ до Інтернету. Це простий спосіб обміну файлами. Наприклад, вам навіть не потрібно використовувати хмару, щоб надіслати терміновий документ колезі.

Потрібно встановити WhatsApp на Айпад, щоб без проблем обмінюватися даними з вашими контактами.

Як користуватися додатком WhatsApp

Якщо у вас немає облікового запису

Спочатку потрібно створити обліковий запис, якщо у вас його ще немає. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом і завантажте інсталяційний файл. Встановлення програми розпочнеться автоматично.

Після встановлення відкрийте його. З’явиться поле, в якому потрібно ввести номер телефону. Після цього SMS-повідомлення прийде код авторизації. Введіть його у програмі. Тепер у вас є особистий обліковий запис, який можна назвати, як вам сподобається.

Найкраще використовуйте ім’я та прізвище, якщо хочете, щоб вас було легко знайти контактам.

Після встановлення

Після того, як ви вирішите завантажити WhatsApp для iPhone, встановіть його на інші пристрої з iOS. Це потрібно, щоб вони синхронізувалися між собою. Наприклад, ви можете почати писати повідомлення на iPhone, а продовжити на iPhone.

Також рекомендуємо зайти до розділу «Налаштування» та розібратися з основними функціями. Наприклад, якщо ви не хочете, щоб хтось бачив, що ви були в мережі, заберіть прапорець з відповідного налаштування.

Корисні функції чатів

Недостатньо завантажити WhatsApp для iOS. Потрібно знати, які основні функції у чатів. Давайте ми розповімо про найголовніші:

 • Форматування повідомлень
 • Надсилання медіайфайлів, документів та розташування
 • Голосові повідомлення
 • Видалення повідомлень та архівування чатів
 • Створення груп, запрошення та видалення учасників
 • Список розсилки: можна надіслати одне повідомлення відразу кільком контактам
 • Чати можна закріплювати вгорі списку

Це ті функції, які завжди використовують люди, які встановили цей додаток.
Щоб безкоштовно встановити WhatsApp на iOS з App Store , перейдіть за посиланням нижче.

App Store iTunes Apple

Залишайтеся на зв’язку разом з WhatsApp :

AndroidWindows Phonewindowsmacosweb

Secured By miniOrange