Хроніки Хаосу

Хроніки Хаосу — барвиста гра ММОРПГ, що працює прямо в браузері. Цікавий рольовий світ може здатися дуже складним для новачків, тому радимо починати з цього проекту.
Чи хотіли ближче познайомитися з ММОРПГ іграми, але поки що не готові скачувати повноцінний ігровий клієнт на комп’ютер? Тоді перейдіть за посиланням нижче, щоб зареєструвати обліковий запис у цьому проекті.

Геймплей та сюжет Хроніки Хаосу

Це спрощена версія класичної рольової гри. Тут є гарна двомірна графіка та зручний геймплей – цього достатньо, щоб отримати задоволення від ігрового процесу. Ваше завдання – прокачувати головного персонажа, а також брати участь у битвах.

Як це відбувається? За допомогою одного або кількох персонажів ви проходите рівні: знищуєте мобів та сильніших босів. Після проходження рівня отримуєте досвід ХР, який потрібен для прокачування навичок персонажа.

На перший погляд, все просто і нехитро. І ось кілька ключових моментів:

  • На початку рівня ви потрапляєте у коридор, де потрібно керувати одним героєм. У міру проходження рівня звільняються інші герої, за яких теж потрібно грати.
  • Кожен герой має унікальні характеристики. Комбінуючи їх, буде простіше битися з мобами.
  • Під час битв ви знаходите спеціальні предмети, які потрібно збирати та встановлювати в комірку для прокачування. Повинні бути заповнені усі шість слотів, інакше прокачування не запуститься.
  • Крім основних завдань є квести на досягнення, які допомагають підзаробити досвід, що бракує. Завдяки їм можна досить швидко доростити героя до 100 рівня, не докладаючи особливих зусиль.

Насамперед Хроніки Хаосу – це гра для задоволення. Про прокачування можна особливо не турбуватися, тому що всі противники будуть слабші за вас. Грайте, щоб детальніше вивчити жанр ММОРПГ та перейти до більш серйозних ігор.

Хроники Хаоса

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange