Telegram для iPhone и iPad

Телеграм для iPhone та iPad – це версія мессенджера, розроблена спеціально під операційну систему iOS. Вона відрізняється зовні від версії для Android, але технічно відмінностей майже немає.
Цей додаток безкоштовний — можна надсилати повідомлення та різні файли іншим користувачам. Вам потрібний лише доступ до інтернету.

Як правильно використовувати месенджер Telegram?

Завантажити Телеграм на iPhone можна за посиланням під цим текстом. Після встановлення на ваш пристрій потрібно виконати базові налаштування.

  • Після встановлення відкрийте програму. У рядку введіть номер телефону, до якого ви хочете прив’язати свій обліковий запис. Якщо ж у вас вже є обліковий запис, відразу введіть номер, на який він зареєстрований.
  • Після цього вам прийде відповідне повідомлення з кодом активації. Введіть його у відповідний рядок.
  • Після введення коду відкриється головна сторінка з усіма чатами та каналами, на які ви підписані. Якщо ви тільки зареєструвалися, поле буде порожнім. Виберіть контакт із телефонної книги, щоб розпочати розмову.

Читання та надсилання повідомлень до Телеграм

Відкрийте програму та знайдіть або створіть потрібний чат. Після натискання з’явиться робоча область: сам чат, поле для введення тексту та скріпка для прикріплення різних видів файлів.

Переваги Telegram

Синхронізація

Можна встановити Телеграм на Айпад, та спілкуватися з друзями та колегами на великому екрані. Якщо ви почали вводити повідомлення на одному пристрої, можна продовжити на іншому. Це стосується як мобільних версій програми, так і для ПК.

Швидка робота

На відміну від конкурентів, ця програма швидко відкривається та не кладе. Відбувається це завдяки її «легкості». Усі дані зберігаються на серверах Telegram, а не на пристрої. Тому якщо у вас навіть модель 5S, де мало вільного місця, програма все одно працюватиме швидко.

Надсилайте файли будь-якого розміру

Можна додати до повідомлення різні документи і не турбуватися про обмеження в їх розмірі. Це зручно для роботи, якщо потрібно терміново отримати або відправити великий файл безпосередньо. З телеграмами вам необов’язково використовувати файлообмінники.

Безпечне листування

Ваші листування приховані надійним шифруванням. Їх неможливо перехопити, тож спокійно обговорюйте особисті питання у чаті — вони не доступні третім особам.

Також можна поставити двофакторну аутентифікацію, щоб сторонні не могли зайти з іншого пристрою.

Можна використовувати таємні чати. Вони мають функцію автоматичного видалення повідомлень за таймером. Заради цієї функції рекомендуємо завантажити Телеграм для Айфона/Айпада – вона збереже конфіденційні дані в безпеці.

Зручність використання

Можна записати голосове або відео, надіслати великий файл, слухати музику і прискорювати прослуховування СМС.

Використовуйте розділ “Вибране”, щоб зберегти туди важливу інформацію: нотатки, повідомлення від інших людей, музику, картинки та документи. Вся необхідна інформація завжди під рукою, навіть без доступу до інтернету.
Завантажити Телеграм для iPhone/iPad можна безкоштовно за посиланням під цим текстом.

App Store

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange