Skype для iOS

Skype для iOS – це версія додатку, створена для мобільних пристроїв від Apple. Встановити його можна на iPhone та iPad. Ця програма допомагає людям у всьому світі спілкуватися між собою.
Ви можете безкоштовно надіслати текстове повідомлення або зателефонувати до будь-якого куточку світу. І не має значення, яким пристроєм користується ваш співрозмовник: телефоном, планшетом, ноутбуком або комп’ютером.

Спочатку була зроблена версія для ПК, але мобільна все одно не відстає за функціями. У ній є ті самі можливості, що й у версії програми з клієнтом.

З офіційного джерела можна скачати Skype для iOS безкоштовно. Посилання на завантаження ми додали наприкінці цього тексту.

Основні функції Скайпу на Айфоні

Відеодзвінки

Ви можете зателефонувати людині на іншому кінці планети і не лише поспілкуватися з нею, а й побачити її. У програмі відеозв’язок має високу роздільну здатність, тому не турбуйтеся про якість картинки. Тут ще важливо, щоб ваша веб-камера була гарною якістю.

Голосові дзвінки

Це найпопулярніший вид спілкування в додатку, якщо йдеться про робоче спілкування. Завдяки новому алгоритму зв’язок високої якості: немає сторонніх шумів і трісків. Ви можете спілкуватися з колегами чи клієнтами, і вам нічого не завадить.

Якщо ви соромитеся камери, цей вид спілкування ідеально підійде вам.

Мультимедіа

Є зручна функція – демонстрація екрану. Вона зручна, якщо ви працюєте віддалено, і вам потрібно продемонструвати результат роботи у прямому ефірі з коментарями. Робити на телефоні чи планшеті це не так зручно, як на ПК. Але все одно добре, що розробники зберегли цю функцію на мобільних пристроях.

Завантажити Skype для iOS потрібно для надсилання та отримання різного виду контенту. Можна обмінюватися фотографіями, відео та документами.

Листування в чатах

Обмінюючись текстовими повідомленнями, не забувайте висловлювати свої емоції. Це допомагає у віртуальному спілкуванні. І добре, що програма має всі можливості для цього. Можна відправити смайлик, який розповість співрозмовнику про ваші емоції.

Якщо цього недостатньо, то відправте картинку або гіфку – у Скайпа є своя база прикольних і кумедних емодзі.

Переваги, про які ви могли не знати

  • Дзвінок можна записати, щоб потім прослухати найважливіші моменти ще раз.
  • Надіслане повідомлення можна відредагувати. Це зручно, якщо ви випадково відправили не те, що потрібно, або забули дописати СМС.
  • Існує синхронізація між пристроями. Це означає, що зайшовши в обліковий запис з мобільного пристрою, а потім з ПК, ви побачите, як усі чати та контакти синхронізовані.
  • Можна натиснути галерею вашого чату зі співрозмовником, щоб знайти всі потрібні файли з вашого листування. Тепер не потрібно перегортати всю розмову вгору, щоб знайти той чи інший документ.
  • Доступне відправлення звичайних SMS-повідомлень на будь-які мобільні номери у світі.

Скайп для iOS можна встановити як на iPhone, так і на iPad. Додаток виглядає однаково на цих пристроях – змінюється лише масштаб інтерфейсу. Щоб встановити з офіційного джерела, перейдіть за посиланням нижче.

App Store

Залишайтеся на зв’язку разом зі Skype

androidwindowsmacoslinuxweb online

Secured By miniOrange