iTunes

iTunes – це додаток від компанії Apple. У ній можна слухати музику, дивитися фільми, створювати плейлисти та купувати контент. Додаток працює на ПК та на Mac.Музика

Слухайте улюблені треки без обмежень та реклами. Для прослуховування онлайн є близько 50 мільйонів треків. Можна скачати окрему пісню або цілий альбом, якщо ви збираєтеся на місце, де немає доступу до інтернету.

Ваші улюблені треки знаходяться в Apple Music та інтегрується з Айтюнс. Ви можете підключитись до безкоштовної підписки на сервіс. Термін – три місяці. Відмовитися від неї можна будь-якої миті.

Завантажити iTunes можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче, щоб завантажити інсталяційний файл.

Фільми

Тут є фільми на будь-який смак, тому ви завжди знайдете що подивитися. Багато фільмів вже доступні як 4K HDR. В один клік можна включити фільм, який вам сподобався за описом або завантажити його, щоб дивитися без інтернету.

Магазин

iTunes Store працює на будь-якому з ваших пристроїв. Можна купити новий трек улюбленого виконавця або взяти напрокат останню новинку зі світу кінематографу. Завдяки синхронізації, музика та фільми доступні на будь-якому вашому пристрої відразу після покупки.

Переваги iTunes

Завантажити Айтюнс для комп’ютера потрібно не лише для того, щоб дивитися фільми та слухати музику. За допомогою цієї програми можна імпортувати файли. Створюйте плейлисти, налаштовуйте автоматичні добірки та підтримуйте порядок у своїх файлах.

Синхронізація

Ви можете вибрати, яку музику та інші файли синхронізувати з тим чи іншим пристроєм. Підтримуються:

  • iPhone
  • iPads
  • iPod
  • iMac/Mac

Ця функція допомагає швидко синхронізувати файли між мобільним пристроєм та ПК. Обов’язково використовуйте її.

Автоматичне збереження

Ви можете створити автоматичні копії ваших даних за розкладом. Навіть якщо щось трапиться з пристроєм, всі дані зберігатимуться у хмарі. Відновити їх на планшет, смартфон чи комп’ютер можна буде за кілька хвилин.

Багатофункціональний плеєр

Якщо ви хочете встановити iTunes на комп’ютер, щоб буквально розсортувати всю музику «по поличках», то це правильне рішення.

Можна настроїти режим відображення контенту, редагувати інформацію про треки тощо. Також за допомогою програми ви отримуєте доступ до цифрового магазину App Store. Тому все, що ви купуєте у ньому, автоматично з’являється на всіх пристроях.

Інтелектуальні системи

Керуючись вашими уподобаннями, вони збирають вам відповідний контент. Краще вони працюють із музичними треками, створюючи справді класні добірки. Ви завжди зможете включити музику під настрій, не морочачись з довгим пошуком.

Якщо ж якась із налаштувань вам не потрібна, відключити їх можна в розділі «Налаштування».
Завантажити Айтюнс з офіційного джерела можна безкоштовно за посиланням нижче. Завантажте інсталяційний файл та відкрийте його. Виберіть відповідні налаштування та запустіть інсталяцію програми. Далі потрібно авторизуватися і після цього ви можете використовувати всі можливості додатку.

App Store

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange