Обитель Зла

Браузерна RPG, яка переносить вас у світ, де головними стають зомбі, а не люди. Ви приєднуєтеся до жменьки тих, хто вижив, і разом будуєте форт, щоб оборонятися і приручати зомбі.
Загадковий вірус, розпорошений у найбільших містах планети, знищив людство. Тепер усі люди стали безликими монстрами, які прагнуть одного — плоті та крові тих, хто ще залишився людиною.

У центрі міста Рокфор дісталася жменька людей, що вижили. Серед них – ваш герой. У вас також будуть 40 напарників, кожен із яких має свої унікальні здібності. Допомагаючи жителям міста, ви дізнаєтесь корисні секрети, які допоможуть контролювати та підкоряти зомбі.

Для того, щоб вижити в новому світі, потрібно багато зброї та спорядження. У цьому місті безпечно, але цінні речі давно забрали інші учасники громади. Тому доведеться вирушити на дослідження навколо міста, де можна знайти корисні речі. Але пам’ятайте, що це ризиковано і потрібно бути максимально уважним і обережним, вирушаючи на вилазки за місто.

Система крафта дозволяє оснастити загін найкращим спорядженням, а також зібрати власний мотоцикл. Він допомагає пересуватися занедбаним світом, і захищає від монстрів.

Обитель Зла – це гра, де щохвилини потрібно захищатися і виживати. А чи ви готові до такого випробування?

Обитель Зла

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange