Local

Local — мобільний додаток для учасників однойменної бонусної програми Локаль. Участь у цій системі лояльності передбачає доступ до ексклюзивних пропозицій у десятках кафе та ресторанах по всій Україні.
До спільноти Local входить безліч концептуальних проектів: від відомої кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду» та «П’яна вишня» до львівських ресторанів та кафе, до яких ви не зможете потрапити без картки гостя Локаль.

Завантажити Local для iOS та Android можна безкоштовно. Після встановлення необхідно зареєструватися або авторизуватися в системі.

Бонусна система

Отримання картки

Карту учасника програми лояльності можна отримати двома способами:

  1. Прямо в ресторані, магазині чи кафе мережі.
  2. Віртуально, за допомогою програми Локал.

Можливості картки

Щоразу, коли ви відвідуєте заклад, що входить до мережі, та скануєте картку на касі під час покупки, вам нараховуються бонуси. Додаток має власний «Локальний рахунок», на який збираються внутрішня валюта — бофони.

Накопиченими бофонами можна розраховуватись у будь-якому закладі мережі. Оплачувати рахунок можна повністю чи частково. Виняток – не можна заплатити за алкоголь або тютюнові вироби.

Встановити Локал безкоштовно на Андроїд та iOS можна завантаживши додаток за посиланням.

Як накопичувати бонуси

Накопичувати бонуси через програму можна двома методами:

  • Зайти в застосунок та натиснути на штрих-код. Він автоматично збільшиться, і продавець чи офіціант зчитає його за допомогою спеціального пристрою.
  • Відсканувати QR-код, який буде надруковано на чеку вашої покупки. У верхньому кутку програми є іконка зчитування коду, натисніть на неї і наведіть камеру смартфона на код на чеку. Після успішного зчитування з’явиться сервісне повідомлення.

Ці дві прості дії з додатком Локаль допоможуть вам повертати частину грошей за покупки на бонусний рахунок, і повторно використовувати їх для нових покупок.

Будьте в курсі подій

Ще один важливий бонус для власників цієї карти в додатку це можливість швидко дізнаватися про акції, цікаві події та новинки в закладах мережі. Оскільки повідомлення приходять на смартфон, ви можете одним із перших людей дізнатися про те, що в улюбленому кафе діє акція на ланчі з 12:00 до 15:00, за які нараховується збільшена кількість бофонів.
Щоб почати використовувати бонусну систему Локаль, завантажте додаток Local з Play Market або App Store на смартфон.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange