League of Angels III

League of Angels III – третина браузерної покрокової ММОРПГ, яка приводить гравця у світ фентезі. Війна небес та темних істот – одвічна тема для подібних ігор. Давайте подивимося, що змінилося в цій частині і чи варто в неї грати.

Ви можете вибрати сторону, за яку гратимете. Всього в грі доступно більше 30 героїв, які мають різні навички. Дивно лише те, як розробники помістили все це на сервер – браузерний проект і не вимагає завантаження клієнта.

Сама гра далеко виходить за межі браузерного жанру, і впевнено кладе на лопатки своїх суперників. А виходить це в такий спосіб: хороша 3D графіка, детальна промальовка персонажів і пейзажів, зручна ігрова механіка.

Що всередині?

Усередині – мікс з аніме, красивих напівоголених дівчат та спецефектів. Бої проходять в автоматичному режимі, але від того, як ви збудуєте загін, використовуєте ті чи інші магічні артефакти, залежить результат поєдинку.

Бої відбуваються за класикою: критичні удари, розтин броні, оглушення тощо.

Сюжет протікає як на старих локаціях, так і нових, які додали в цій частині. На них можна видобути нові артефакти та екіпірування. У League of Angels III ґрунтовно пропрацювали анімацію та спецефекти: тепер гра не поступається деяким браузерним новинкам у жанрі ММОРПГ 2018 року.

Культова браузерна MMORPG: фішки та особливості

Основний момент, який потрібно знати гравцям – спосіб ведення бою. Від того, наскільки якісно обладнано ваш загін, і чи правильно ви комбінуєте його навички, залежить результат битви із противником.

У бою потрібно чітко розрахувати час, коли потрібно активувати здібності, щоб завдати максимальної шкоди. Саме це, незважаючи на автоматичний бій, захоплює гравців та приносить задоволення від процесу.
Починайте грати в браузерну ММОРПГ League of Angels III прямо зараз, перейшовши за посиланням!

League of Angels III

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange