Sosedi Games

Sosedi Games – унікальна ігрова платформа з функціями соціальної мережі. Тут можна вибрати одну з трьох флеш-ігор, грати в неї та паралельно спілкуватися з іншими гравцями.
Для цього вам не потрібно встановлювати Flash Player, тому що все запускається прямо у браузері. На одному екрані можна листуватися з друзями: ставити запитання і одразу ж випробувати їхні поради на практиці.

Для нових користувачів є бонусна система: починайте грати, щоб отримати бонуси та обміняти їх на внутрішню валюту. За неї можна купити корисні покращення та швидше прокачати навички.

На платформі є три ігри:

  1. Klondike – це історія про те, як юнак шукає свого батька-золотошукача. Вам доведеться пройти багато рівнів, на яких потрібно розгадувати загадки та поступово підніматися до Синьої вершини. Щодня з’являються завдання, які важливо вчасно виконувати. Крок за кроком ви наблизитесь до розгадки, і відшукайте експедицію, що зникла.
  2. Вірність: лицарі та принцеси – гра, де наші дитячі мрії втілюються в реальність. Кожен із нас хотів хоробрим принцом, який рятує красунь, чи тою самою принцесою. Тепер ця нагода є і у вас. Вибирайте персонажа, за якого хочете зіграти і поринайте у пригоди чарівного світу.
  3. Зомбі ферма – тут головний персонаж, хоче стати людиною і знайти своє кохання. Допоможіть йому в цьому, адже мрії мають збуватись! Звичайно, у зомбі немає своєї енергії, тому він черпає сили в тому, що видобуває для себе мізки. Отримати їх можна в оренду, або ж використовувати менш гуманний спосіб — закопати своїх друзів. Не хвилюйтеся, йдеться про його побратимів, а не про людей!

У Sosedi games класно заходити після роботи, щоб відволіктися від рутини та приємно провести час із друзями. Перейдіть за посиланням, і спробуйте освоїтися на демо-акаунті. Сподобається задум платформи – пройдете повну реєстрацію.

Sosedi Games

Secured By miniOrange