Ботва Online

Набрид світ фентезі в браузерних іграх? Головні герої цієї гри – свині та барани. Незвичайно, правда?
Бадилля Online – це якісна пародія на звичайні MMORPG. Тут немає якісної графіки, незвичайного сюжету та інших фішок, за які геймери люблять цей жанр. Основне завдання гравця – “рубати на м’ясо” супротивника. Завдання видається серйозним, але тільки на перший погляд. Трохи погравши, ви почнете сміятися.

Ігровий процес

Все починається з вибору персонажа: свинтуса або барануса. Технічних відмінностей між ними немає – вибирайте того, хто вам більше подобається зовні. Додатково можна налаштувати елементи зовнішнього вигляду: одяг та обладунки.

Прокачування

Тут цікава система. Назвати її можна «немає межі досконалості». За золото можна прокачувати будь-який параметр. Процес триває до безкінечності. Але з кожним взятим рівнем вартість прокачування зростає. Це проста, але зручна система.

Бойова система

Ви не впливаєте на результат бою. Він розраховується лише за параметрами вашого персонажа. Після закінчення бою система автоматично підраховує прибуток або збиток.

Знайте, що бій може розпочатися будь-якої миті — вас просто починає атакувати супротивник. Також можете зробити і ви: підійдіть до противника і атакуйте. Головне – бути впевненим, що ваш персонаж сильніший. Атакувати інших ви можете не частіше, ніж один раз на п’ятнадцять хвилин.

Спорядження та навички

На певному етапі доступні вихованці. Щоб його розвинути, потрібно витрачати багато часу та золота. А потім він стане хорошим помічником у боях і допоможе частіше забирати перемогу.

Є різні професії, де можна заробити гроші. Якщо цей шлях не для вас, то залишається тільки грабувати інших і ховати це в домі. Ваше лігво можна покращити, виграючи спеціальні трофеї у боях.
Перейдіть за посиланням нижче, і починайте грати в Бадилля Online прямо зараз.

Ботва Online

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange