Blogger

Blogger – це мобільний додаток від однойменного сервісу. На ньому ви можете створити свій блог та вести його. Ця платформа належить Google™, і завдяки цьому вона дуже проста у використанні.
Додаток доступний для завантаження на мобільні пристрої під керуванням ОС Android™. Тепер ви можете вести блог прямо зі смартфона, перебуваючи у будь-якому місці, де є інтернет.

Основні функції Blogger

  • Створюйте нотатки та повідомлення. Ними можна відразу поділитися з передплатниками або зберегти як чернетку.
  • Можна редагувати нотатки, які ви вже опублікували у блозі.
  • Дивіться збережені та опубліковані повідомлення.
  • У створювану нотатку можна вставити зображення прямо з галереї смартфона.
  • До нотатки можна додати ваше місцезнаходження.
  • Можна створити кілька облікових записів і блогів, а потім перемикатися між ними.

За допомогою цієї програми ви можете ділитися думками та враженнями з передплатниками у будь-якому місці планети. Тепер не обов’язково мати доступ до персонального комп’ютера, щоб зайти на сервіс.

Завантажити Blogger на мобільний пристрій можна безкоштовно за посиланням під цим текстом.

Розкажіть про свої захоплення

І робіть це коли вам зручно. Смартфон завжди є під рукою – це зручно, якщо думка прийшла на ходу. А найприємніше, що програма абсолютно безкоштовна.

Індивідуальність

Ваш блог – це ваше відображення. Можна вибрати його дизайн із кількох стандартних шаблонів, які можна настроювати. Встановіть фонове зображення або придумайте свій, унікальний дизайн.

Кожен блог повинен мати свою адресу. Ми надаємо вам безкоштовний домен за допомогою blogspot.com. Також можна придбати персональний домен.

Заробляйте

А ви знали, що захоплення може приносити гроші? Так це правда. За допомогою рекламної мережі Google AdSense ви можете рекламувати свої публікації, додаючи до них рекламні вставки.

Рекламодавці оплачуватимуть вам непряму згадку про себе, і це додатковий заробіток для вас. Улюблене хобі не може бути роботою, правда?

Потрібно лише встановити Blogger на смартфон чи планшет і починати заробляти вже сьогодні!

Знайомтесь

Зі своїми читачами. Формуйте своє коло спілкування, розповідаючи іншим людям про улюблені теми. А за допомогою вбудованих засобів аналітики ви зможете краще зрозуміти своїх читачів. Подивіться, у яких країнах воліють читати; які матеріали більше цікаві вашим передплатникам.

Щоб отримати більше інформації, можна також зв’язати блог із сервісом веб-аналітики Google Analytics.

Зберігайте важливі моменти

У додатку можна безкоштовно зберігати публікації, фотографії та інші важливі для вас матеріали.

Тут можна писати про будь-що: від місцевої погоди до уроків шиття. Крім того, в додатку можна дізнатися про останні новини в сфері, що вас цікавить.
Якщо у вас ще немає цього сервісу, рекомендуємо вам завантажити Blogger і почати писати вже сьогодні. Ви зрозумієте, чому багато людей починають вести блог саме тут.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange