Big Drunk Satanic Massacre

Big Drunk Satanic Massacre – унікальний проект, який у жартівливій формі пропонує відправитися в пекло. Чи зможете ви витримати таку прогулянку?
Ваш персонаж – це справжній демон, син повелителя пекла. І тільки він може врятувати свою кохану і повернути звичний спосіб життя до пекла. Чим більше Луї п’є, тим краще він розуміє, тому не забувайте вчасно заряджати його потрібною кількістю алкоголю.

В Пекло вторглося людство і завдання вашого персонажа – впоратися з цією навалою. Але це не легко, тому що головному герою потрібно не лише звільнити свою другу половинку — демонесу, а й розбити полчища ворогів.

  • BDSM має чотири розділи, в кінці яких вам потрібно боротися з босами. Пам’ятайте, що він не дасться так просто: для його вбивства потрібна потужна зброя, АК-47 або BFG, наприклад.
  • У середньому гру можна пройти за 5 годин на середньому рівні складності.
  • На вибір дається шість видів зброї та магічна здатність.
  • Наразі ведеться збір грошей на майданчику Kickstarter, офіційний реліз планується на кінець вересня 2018 року. На офіційному сайті розробників зараз можна пограти у трейлер

Якщо вам сподобалася концепція Big Drunk Satanic Massacre, можна підтримати розробників і переказати 6 $ – за цю суму ви отримаєте цифрову копію після релізу.

Big Drunk Satanic Massacre

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange