mObywatel / Дія пл

«mObywatel / Дія пл» – це додаток, який, по суті є прототипом українського додатка “Дія”. Він був створений для громадян України, які змушені покинути свій будинок та перетнути Українсько-Польські кордони після 24 лютого 2022 року.
“Дія пл” є єдиним електронним документом, який підтверджує санкціоноване та законне перебування людини у Польщі.

Встановити додаток «mObywatel / Дія пл» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом ОС Android версії 6.0 та вище або iOS 13, або новіше.

Особливості додатку «mObywatel / Дія пл»

Що таке «mObywatel»?

Як уже було сказано вище, це мобільний додаток, який був створений за українським аналогом. Найголовніша його функція, це можливість згенерувати електронний документ під назвою Дія пл.

У цьому документі вказують ПІБ людини, громадянство, місце та дату народження, а також номер PESEL. Цей номер надають після перетину кордону. Для більшої зручності в нього також завантажать фотографію, яку користувач надав при оформленні номера PESEL.

Як отримати документ Дія пл?

Щоб отримати цей документ, вам потрібно завантажити “mObywatel / Дія пл” на свій пристрій. Зверніть увагу на те, що користуватися додатком та документом можуть тільки особи, які досягли повноліття.

Щоб активувати програму, вам доведеться ввести особистий номер PESEL, а також мати довірений профіль (Profil Zaufany)

Для тих громадян України, які залишили своє місце проживання та перетинають Українсько-Польські кордони, цей профіль створюють у момент присвоєння та видачі номера PESEL.

Якщо ви не знаєте пароль або не отримали довірений профіль, тоді вам доведеться зробити його самостійно. Для цього зверніться до точки видачі вашого PESEL.

Після того, як ви отримаєте дані для входу в довірений профіль, авторизуйтеся через нього в додатку «mObywatel», та отримайте документ Дія пл.

Якими послугами можна користуватись після отримання Дія пл?

Після того, як ви отримаєте цей документ, вам стануть доступні деякі послуги. Наприклад:

  • Охорона здоров’я;
  • Соціальна допомога;
  • Безкоштовна юридична та психологічна допомога;
  • Можливість офіційного працевлаштування.

Крім того, за наявності цього документа можна пересуватися країнами Шенгенської зони, за правилами безвізу.
Користуватися застосунком ви можете абсолютно безкоштовно. Щоб встановити «mObywatel / Дія пл» з офіційного джерела Play Market чи App Store, перейдіть за відповідним посиланням нижче.

App Store   .Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange