Атлантида

Мало залишилося по-справжньому крутих онлайн-RPG у стилі фентезі. А ця гра — щось середнє між онлайн-форматом із традиційним «донатом» та зануренням у справді цікаву реальність.
Ця гра приносить шалений драйв вже з перших хвилин. Ви будете протистояти ворогам із морських глибин, рятуючи людство. Скрізь хаос, супротивники на кожному кроці, а за рогом панує ще більша небезпека. Але ж хто вони, всі ці вороги? Морські чудовиська, правда!

Хтось тікає в ліси, а хтось (як королівська армія, наприклад) просто перебуває у пригніченому настрої, не в змозі протистояти злу. Але ж має бути герой! Ви, наприклад.

Нова гра від групи розробників Esprit Games пропонує 4 стандартні персонажі для прокачування:

  1. Стрілець
  2. Маг
  3. Жрець
  4. Воїн

Між собою персонажі відрізняються геймплеєм, анімацією та здібностями. Граючи за того чи іншого персонажа, ви можете прокачувати вміння та збирати інвентар зі спорядженням. У вкладці Кузня підвищується рівень спорядження: для цього вам необхідно зміцнювати його, проходячи різні місії.

До плюсів гри належить:

  • Яскрава та красива 3D графіка.
  • Бійки «гравець проти гравця» на аренах та небезпечні підземелля з сильними босами. Перемігши їх, ви отримаєте цінні призи.
  • Можливість створити потужне божество, що все зметає на своєму шляху.
  • Боси, які ходять прямо за ігровими локаціями.

А ви готові подолати кілька сотень рівнів та відвідати масу локацій?

Атлантида

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange