Skype для Android

Skype для Android – це версія месенджера, розроблена під цю операційну систему. Тепер у улюбленого Скайпа з’явився новий дизайн, а також покращена система роботи. Якість зв’язку стала помітно кращою: немає трісків та несподіваного зникнення мережі, як це могло статися раніше.
Ви можете писати повідомлення та робити відео та аудіодзвінки своїм контактам безкоштовно, маючи на руках лише смартфон або планшет. Новий дизайн став лаконічнішим і приємнішим, за рахунок чого користуватися додатком зручніше.

Є дві версії колірного оформлення: темна та світла тема. Це зручно для тих людей, які часто використовують додаток увечері чи вночі, коли очі втомлюються сильніше.

Функції Skype для Android

Дзвінки

Завантажити Skype для Android можна безкоштовно. Плата за дзвінки також відсутня – вони безкоштовні. Ви можете зателефонувати в будь-який кінець світу, якщо ваш співрозмовник має доступ до інтернету. Використовувати програму для екстрених дзвінків не можна: розробники пишуть про це на офіційному сайті та в самому додатку.

SMS

Використовувати месенджер можна і для надсилання SMS-повідомлень на будь-який мобільний номер. Також ви можете отримати та прочитати таке повідомлення на смартфоні, а відповісти вже на ПК – все це завдяки синхронізації між пристроями.

Відеодзвінки

Ви можете не лише чути співрозмовника, а й бачити його. Використовуйте цю функцію, щоб зв’язатися з коханими в будь-якій точці світу. Порадуйте друзів і рідних важливою подією з вашого життя, і ви побачите їхню радість наживо!

Чати

Переписуйтеся з друзями, збирайтеся в групові чати та привертайте увагу певного співрозмовника за допомогою @.

Контент

Діліться фотографіями, відео та документами. Демонструйте ваш екран колегам, щоб представити робочий проект, або обговорюйте з друзями маршрут майбутньої подорожі.

Встановити Скайп на Андроїд потрібно для того, щоб бути постійно на зв’язку. Ви можете надіслати у чаті смайлик, який висловить вашу емоцію, або записати голосове повідомлення.

Звичайно, це не замінить живої зустрічі з людиною. Але як засіб для віддаленого спілкування, ця програма є однією з найзручніших і найлюдяніших. Ви можете пожвавити розмову смайликом, відправити улюблену картинку або гіфку.

Додаткові можливості Skype для Android

Дзвінки в Скайпі можна записувати, щоб не прогаяти і зберегти важливі моменти з розмови. Є також автоматичні субтитри, які показують слова, що вимовляються.

Під час розмови можна демонструвати екран, щоб ділитися презентаціями, фотографіями або іншим візуальним контентом.

Надіслані повідомлення можна редагувати – це зручно, якщо ви випадково відправили недописане СМС.

Доступ до облікового запису у вас є на будь-яких пристроях. Працює синхронізація, тому всі розмови та контакти оновлюються в режимі реального часу.
Завантажити Скайп на Андроїд можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче, щоб завантажити програму з офіційного джерела.

 

Залишайтеся на зв’язку разом зі Skype

ioswindowsmacoslinuxweb online

Secured By miniOrange