Tap Tap Dash

“Tap Tap Dash” – це мобільна гра в жанрі аркади. Тут вам належить керуючи своїм героєм упоратися із заплутаною дорогою. При цьому потрібно збирати кристали та вчасно перестрибувати прірви. Звучить просто, але насправді це досить складне завдання.
Гра вийшла у 2015 році і ще тоді стала дуже популярною. Величезна кількість гравців у всьому світі намагалися пройти лабіринт. З того часу вона не тільки не втратила своєї популярності, але й досі збирає нових гравців та шанувальників жанру.

Встановити “Tap Tap Dash” можна на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “Tap Tap Dash”

Механіка гри

Тут все досить просто. Гравцю необхідно перестрибувати прірви та вчасно повертати. Керувати персонажем можна за допомогою кліка на екрані пристрою. Здавалося б, що тут складного? Але, як завжди, є певні нюанси.

Насамперед, зверніть увагу, що швидкість персонажа постійно збільшується. Якщо спочатку шляху він може ледве йти, то до кінця пересуватиметься з максимально можливою швидкістю.

Крім швидкості ускладнюють завдання кількість точок, де потрібно зробити поворот або стрибок. У деяких місцях їх досить велика кількість, тому навіть найдосвідченішим гравцям важко пройти карту.

Бажаєте перевірити швидкість своєї реакції? Тоді рекомендуємо встановити гру “Tap Tap Dash”. Вона ідеально підійде для цього завдання.

Різноманітні карти

Всі карти у грі дійсно різноманітні. Ви однозначно не зможете знайти два однакові шляхи. Цей робить гру досить цікавою та інтригуючою. Адже ви не дізнаєтесь, зараз буде рівень максимально легкий, з парочкою поворотів, або важкий, пройти який вдасться далеко не з першого разу?

Персонажі

Вони цілком заслуговують на вашу увагу. Грати та керувати ви будете милими тваринами. Цікаво, що всі герої виконані в стиль мультфільму, тому вже з першої секунди завойовують серця як маленьких, так і дорослих гравців.

Для початку, за стандартом, всі гравці грають рудим повненьким котиком. Далі, відкриваючи нові рівні, у вас з’явиться можливість придбати нових персонажів. Зараз у грі їх приблизно 20 і поступово розробники поповнюють їхню кількість.

Придбати персонажа можна за внутрішньо-ігрову валюту. А заробити їх можна під час проходження рівня. Для цього потрібно йти точно центром дороги і збирати кристали. Завдання не з легких, адже змінити напрямок тварини ви можете тільки під час повороту або стрибка.

Впевнені, що зможете пройти карту точно центром? Чи хочете позмагатися з друзями, хто подолає більшу відстань за один забіг? Тоді можете скачати гру “Tap Tap Dash” за посиланням під цим текстом.

Відмінності від конкурентів

На відміну від багатьох інших раннерів, у грі “Tap Tap Dash” є і старт і фініш. Тобто це не забіг у нескінченність, як наприклад Subway Surfers або Temple Run.

Також відмінністю та одночасно перевагою програми є те, що грати можна навіть без підключення до мережі інтернет. А це означає, що гра стане в нагоді і під час довгої подорожі, і під час відключення світла.
Бажаєте встановити “Tap Tap Dash” з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange