Пазли для дітей: вік 2-7

“Пазли для дітей: вік 2-7” – це дитяча мобільна гра в жанрі головоломки. Хочете допомогти малюкові розвинути логіку? А як із розрізненням різних фігур? Чи хочете зайняти непосидю корисною справою? Тоді поспішаємо вас порадувати: ця гра чудово впорається з усіма цими завданнями.
Яскраві та красиві картинки неодмінно захоплять вашу дитину. Навіть більше, навіть дорослі із задоволенням можуть складати дані пазли. Саме тому на офіційних джерелах у цієї гри високий рейтинг та безліч позитивних відгуків.

А встановити гру “Пазли для дітей: вік 2-7” ви можете на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android.

Переваги гри “Пазли для дітей: вік 2-7”

Велика кількість головоломок

Хоч гра і називається “Пазли”, але всередині має просто величезну кількість різних головоломок. Всі вони спрямовані на те, щоб сформувати у дитини логічне мислення, розвинути моторику і просто принести задоволення від гри.

Давайте трохи детальніше розглянемо, які ж ігри ви отримаєте після встановлення програми:

  • Пошук відповідності. На екрані будуть розташовані предмети та їх контури. Завдання малюка правильно поєднати предмет із його контуром.
  • Створення предметів. Це ще одна цікава внутрішня гра. Зверху розташована якась постать, а під нею окремі фрагменти. Мета – створити з окремих фрагментів показану фігуру. Будемо відвертими, навіть дорослим може бути нелегко впоратися із цим завданням.
  • Вгадування предмета. Тут вашій дитині належить вгадати: А що ж зображено на картинці. При цьому, постарайтеся використовувати якнайменше підказок.
  • Ну і звісно ж пазли. Тут і пояснювати завдання не варто. Зберіть цільну картинку зі шматочків. Підбирайте їх за зображенням та формою.

Як бачите, нудьгувати вам точно не доведеться. Можете завантажити “Пазли для дітей: вік 2-7” та переконатися в цьому самостійно.

Мотивація

Куди ж без неї? Як можна зацікавити дитину, окрім яскравої та барвистої графіки? Звичайно ж, пояснити, що якщо малюку вдасться впоратися із завданням, то за свою працю він отримає приз. І це справді так. Наприкінці кожної завершеної головоломки ваше чадо отримає гарну наклейку чи іграшку. Отже, ви можете навіть створити власну колекцію.

Інші особливості

Однією з найголовніших переваг програми є повна відсутність будь-якого платного контенту. Розробники створили абсолютно безкоштовний контент. У грі немає платних речень. Тому ви можете сміливо встановлювати гру, не побоюючись ніяких несподіваних покупок і списань з карти.

У грі також є налаштування рівня складності. Виберіть той, що підійде вашому малюку. А якщо дитині буде складно, то на екрані з’являтимуться підказки, які допоможуть упоратися зі складним завданням.
Бажаєте скачати гру “Пазли для дітей: вік 2-7” з офіційного джерела чи Play Market? Тоді натисніть на потрібну кнопку під цим текстом.

 Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange