Ironsight

Ironsight – клієнтська онлайн-гра в жанрі шутер. Створена у Південній Кореї. На її розробку пішло 2 роки: за цей час розробники оптимізували анімації, додали різні цікаві ігрові елементи та провели бета-тест у своїй країні. Тепер гра доступна у бета-тесті на території СНД.Сюжет Ironsight

Перестрілки між гравцями ведуться у 2025 році. Війна йде між двома корпораціями, які виставляють один проти одного навчених солдатів. За кілька років технології сильно зробили крок вперед, і тепер у військових є купа гаджетів, які допомагають швидко вигравати битви.

Що всередині?

У головному меню можна вивчити всі можливості, які є у гравця. На старті ви отримуєте 20 000 ігрової валюти, на яку потрібно купити першу зброю. Моделей зброї повно. У кожної зброї дуже тонко налаштовані технічні параметри: шкода, швидкість польоту кулі, віддача, кількість патронів в обоймі та інше.

Вся зброя збалансована, а її ціна практично не відрізняється одна від одної. Ви просто купуєте знаряддя, і з кожним боєм прокачує його.

Бої

За проходження місій дають незначні покращення для зброї та додаткове спорядження. Це будуть глушники, розривні снаряди, розширений магазин. Все це допомагає швидше виграти бій, а також підлаштовувати обладнання під тип бою.

Режими

Їх кілька, і вони затягують настільки, що немає часу пробувати щось інше. Найдинамічніші – це командні бої, які можна назвати справжньою м’ясорубкою. Справа в тому, що герої відроджуються протягом кількох секунд і бійка продовжується.

Є захоплення точок, коли одна група утримує свою територію, а супротивник має її захопити. Перемагає група, яка утримувала виділену зону найбільше часу за матч.

Ставайте учасником Ironsight зараз!

Ironsight

Secured By miniOrange