Car Plates

Car Plates — мобільний додаток для перевірки автомобільних номерів, який дозволяє дізнатися про реєстраційні дані про авто, актуальність страховки, фотографії, історію експлуатації тощо.
Додаток дозволяє перевірити автомобіль перед покупкою, щоб уникнути неприємностей із несумлінними продавцями. Тут ви можете отримати найбільш деталізований звіт з історії машини: коли і де вона була поставлена ​​на облік перший раз, скільки у неї було власників, чи було зафіксовано участь у ДТП, чи авто в угоні.

Є перевірка як за номером автомобіля, так і через VIN код. Завантажити CarPlates можна безкоштовно на Андроїд та iOS.

Інформація про авто, доступна в Car Plates

Детальний звіт

Чи плануєте купити автомобіль в Україні чи пригнати з Європи/Америки? Буде добре, якщо ви зможете перевірити його заздалегідь, і ця програма дає таку можливість. Тут можна отримати детальну інформацію як про технічні характеристики, так і історію експлуатації авто. Наприклад:

  • Тип кузова автомобіля та колір
  • Рік виробництва та першої постановки на облік
  • Тип мотора, паливо та об’єм
  • Статус страховки та назва компанії страховика
  • Фото з аукціону (якщо машина продається в США)
  • Дата та місце останньої реєстрації

Оновлення бази даних

Інформація про авто в додатку оновлюється щомісяця, а інформація про викрадені машини — щодня.

Всі дані в програмі беруться з офіційних реєстрів та джерел, тому програма не порушує прав власників авто. Вся інформація щодо автомобіля публічна.

Інші корисні функції

Інформація про продавця

Встановити Car Plates можна як для перевірки машин, так і для продавців. За номером телефону можна дізнатися про автомобілі, і дати, коли він їх продавав. Це допоможе не втратити вам «в лапи» до професійного перекупника чи шахрая.

Якщо продавець каже, що він власник автомобіля, перевірте спочатку, чи це так. Це важливо, тому що якщо він справді власник за документами всього пару днів, то навряд чи знає багато про машину.

А незнання загрожує наслідками: може виявитися, що колишній власник приховав від нього важливі моменти щодо технічного стану, а перекупнику це й не було цікаво. Але саме ви, як покупець, можете зіткнутися з непередбаченими фінансовими вкладеннями.
Завдяки функціональності Кар Плейтс, ви можете уникнути такої ситуації. Вам потрібно завантажити Car Plates на смартфон з Play Market або App Store, а потім перевірити продавця за номером телефону.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange