Obimy

Obimy новий додаток, в якому вам ніколи не буде самотньо. Тут ви можете обійматися, цілуватися і дуріти. Будьте поруч зі своїми близькими та рідними, навіть перебуваючи далеко один від одного.Про додаток obimy

Абсолютно новий додаток, в якому вам необхідно авторизуватися за допомогою вашої електронної пошти. Далі ви потрапляєте на головний екран, де побачите прекрасну і милу квадратну істоту. Це і ваш персонаж.

Ви можете змінювати колір, керувати настроєм і купувати йому додаткові аксесуари. Але навіщо це потрібно? А для того, щоб ви могли спілкуватися та передавати свої емоції та настрій своїм близьким.

Функціональність додатку obimy

Додаток доступний поки що 2 мовами — англійська та українська. Важлива інформація: на даний момент програма українською мовою працює тільки в тому випадку, якщо ваш телефон також функціонує українською мовою.

Ви можете ділитися зі своїм партнером, батьками чи дітьми інформацією про ваше емоційне та фізичне самопочуття. Як це зробити?

  • Щоб поділитися емоційним самопочуттям вам потрібно встановити свій настрій. Це можна зробити на головному екрані з персонажем. Натисніть на вашого персонажа і з’явиться повзунок, якщо його потягнути вправо, ваш настрій буде “Дуже хороший”. Якщо повзунок потягнути вліво, то буде “Погане”. І якщо залишити посередині, то настрій буде “Нормальний”.
  • Щоб поділитися фізичним самопочуттям – вам потрібно дати дозвіл для застосунку щоб використовувати ваші фізичні дані – кількість пройдених кроків і серцебиття.

Також ви можете змінити колір вашого персонажа. Для цього вам потрібно натиснути на вашу істоту і над повзунком настрою ви побачите палітру. Натискайте на неї та вибирайте колір, який вам подобається.

При коннект з іншим персонажем ви можете з ним виконувати дії. Наприклад:

  • Поцілувати
  • Обійняти
  • Ущипнути
  • Укусити
  • Лизнути

При взаємодії персонажів ваш телефон вібруватиме.

Все це завдяки технології HealthKit. Ця технологія дозволяє не почуватися самотньо на відстані зі своїми близькими та рідними.

Програма підтримується операційними системами Android та iOS.

Унікальність програми

Також однією з фішок додатку є те, що ви можете вказати свої розмірні дані з різних категорій. Навіщо це потрібно? А для того, щоб ваш партнер, якщо захоче зробити подарунок, міг одразу точно впізнати розмір одягу або навіть розмір пальців руки. Адже це так зручно, і ви отримуєте приємний подарунок, і ваш партнер не зіпсував сюрприз своїми розпитуваннями про розміри.
Додаток ви можете завантажити з офіційних джерел App Store та Play Market прямо зараз за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange