World of Kings

“World of Kings” – це мобільна гра, яка була випущена в жанрі MMORPG, компанією ZLOONG. Високий рейтинг на офіційних джерелах та безліч позитивних відгуків говорять про те, що гра вийшла справді захоплююча, чим і заманює гравців з усього світу.
Чи готові відвідати унікальний фентезі-світ і вирушити в подорож граючи за свого персонажа? Якщо так, то раді повідомити про те, що завантажити “World of Kings” на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “World of Kings”

Створення персонажа

Вже з першого заходу, кожен користувач зможе переконатися в унікальності гри. Щонайменше тому, що створювати свого персонажа необхідно самостійно.

Будьте дуже уважні, адже від створеного персонажа повністю залежатиме весь наступний сюжет. Ви можете вибрати расу та відповідно клас героя. Може це буде ельф-лучник чи дракон-маг? У будь-якому випадку вам вирішувати.

Крім цього, ви можете повністю настроїти зовнішній вигляд персонажа. Виберіть його розмір, одяг, підлогу тощо. А після того, як ви будете готові, вирушайте у відкритий фентезі-світ, де на вас вже чекають захоплюючі пригоди.

Різні режими битв

Також, у грі є можливість як брати участь у битвах безпосередньо з іншими гравцями, так і битися з монстрами, де результат битви вирішить комп’ютер. Так у грі є поділ на PvP та PvE битви

Наприклад, якщо ви хочете битися за звання найкращої команди, варто відвідати арену. Якщо ж хочете битися за ресурси або територію, то вирушайте на відкриті зони PvP. А от якщо хочете знищити парочку монстрів, то можете спуститися в підземелля або вирушити в рейд. Це буде вже бій PvE.

У вас чудова гільдія, в якій всі гравці прокачують армію та взаємодіють один з одним? У такому разі ви можете взяти участь у гільдійських битвах. Що вони пропонують? Можливість поборотися з іншими гільдіями за ресурси або за територію.

Як бачите, варіантів битв більш ніж достатньо. Але це ще не всі можливості. Більше дізнатися про битви ви можете безпосередньо у самій грі. А встановити “World of Kings” для цього ви можете абсолютно безкоштовно.

Система розвитку персонажа

Насамперед ви розвиватимете свого героя за рівнями. Підвищити рівень можна проходячи різні завдання, вбиваючи монстрів або беручи участь у PvE-битвах. Крім цього, не варто забувати про розвиток навичок. До кожного класу розробники впровадили певні навички. Комбінуючи їх, ви можете налаштувати власний стиль гри.

Як же ще можна підвищити свою силу та захист? Для цього можна прокачувати своє спорядження. Надягайте в бій броню, та різні аксесуари, беріть зброю та збільшуйте свою міць за їх допомогою. А після бою покращуйте їх за допомогою різних ітемів.

Інші особливості

Ще однією цікавою особливістю цієї гри є наявність вихованців. Що вони дають і навіщо розробники їх узагалі додали?

Вони зможуть стати вашими головними помічниками на протязі всієї гри. Як і самого персонажа ви можете їх прокачувати, покращувати їх навички та вміння. Візьміть вихованця з собою в біль, або дозвольте йому допомогти вам у дослідженнях і подивіться, що з цього в результаті вийти.

Також кожен персонаж може навчатися якомусь ремеслу. Це може бути алхімія, ковальство, шкіряння та багато інших. Все для того, щоб після навчання створювати сильніші предмети для покращення екіпірування персонажа.
У грі чудовий сюжет, безліч можливостей для самореалізації та цікавих завдань. Тому любителям MMORPG вона точно сподобається. Щоб переконатися в цьому і почати грати вже зараз, ви можете завантажити World of Kings з офіційного джерела App Store або Play Market. Просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange