Word Surf

“Word Surf” – це мобільна головоломка в якій користувач має з літер складати різні слова. Начебто б нічого незвичайного, але не все так просто. При з’єднанні блоку слів гравець зможе заробити монетки. А щоб було цікавіше, розробники поділили всі рівні на певні теми.
Встановити гру “Word Surf” ви можете на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “Word Surf”

Механіка гри

На своєму екрані гравець бачитиме якийсь кросворд. Ваше завдання знайти у ньому слова на певну тематику. Звучить легко, але насправді знайти слово у всіх рандомним чином змішаних літерах досить важко. Після того, як ви знайдете його та з’єднаєте всі складові, слово зникне, а на його місці з’являться нові літери.

Іноді буває так, що гравець знаходить реальні слова, але вони не пов’язані з темою кросворду. У такому разі з’явиться іконка у вигляді відерця. У ньому буде все “зайве”. До речі, за зайві слова ви отримаєте монетки. Використовувати їх можна для придбання підказок або можливості перемішати кросворд. Це допоможе гравцеві легше та швидше пройти рівень.

Зверніть увагу, на те, що з кожним рівнем складність гри стає вищою. Впевнені у своїх силах? Пропонуємо встановити Word Surf і почати шукати слова вже зараз.

Особливості гри “Word Surf”

Насамперед варто відзначити дизайн програми. На тлі кросворду завжди є красиві картинки, які створюють приємну атмосферу під час проходження гри. Щоб гравцям не набридала одна й та сама картинка протягом усієї гри, кожні 10 рівнів вона змінюється на нову. Як відзначають самі гравці, це вносить приємну різноманітність.

До слова про різноманітність. Розробники розуміють, щоб гра в слова не набридала, треба вигадувати якісь фішки. Саме тому, кожен із рівнів у грі “Word Surf” відрізняється від попереднього не лише темою, а й візуально. Крім картинки у грі, змінюється і форма самого кросворда.

Іноді це навіть допомагає полегшити пошук слів гравцю. Але водночас може й утруднити. Тому будьте максимально уважними та заробляйте монетки, щоб користуватися підказками. До речі, завантажити гру Word Surf на свій пристрій ви можете абсолютно безкоштовно за посиланням під цим текстом.

Інші можливості

Давайте трохи затримаємось на питанні про монети. Як ми вже писали вище, заробити їх можна складаючи слова в кросворді, шукаючи нові, які не належать до теми. Але це ще не все. Кожні 10 рівнів гравцеві пропонується вибрати одну коробку із призом із трьох.

Що в них знаходиться, ви зможете дізнатися після встановлення програми. Але ймовірність того, що там монетки дуже велика. Окрім цього, ігрову валюту можна заробити і просто за проходження рівня. Але якщо монетки знадобилися терміново, ви можете подивитися рекламу або придбати їх за реальні гроші.

У налаштуваннях гравець може вибрати мову гри, увімкнути або вимкнути звук, знайти свій ігровий прогрес.

Приємно також те, що грати в “Word Surf” ви можете і без підключення до мережі інтернет. А це означає, що ви зможете грати в слова під час тривалої поїздки або тимчасового відключення електроенергії.
Хочете встановити “Word Surf” з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто клацніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange