Water Flow

Water Flow гра для відмінного проживання часу на роботі, вдома або під час дороги. Цікава, що затягує та працює оффлайн.Про гру Water Flow

Гра в жанрі головоломки, де основним вашим завданням переміщати та повертати частини труби або водостічної конструкції. Просто, але дуже цікаво.

Рівні гри

На перших рівнях у вас будуть доступні лише 2 різновиди рівнів.

  1. Водостічна конструкція. Це виглядає як залізниця, але замість рейок буде вода. Для більш цікавого та яскравого виду вода буде різних кольорів. Іноді блакитна, інколи ж рожева, червона чи жовта.
  2. Клумби з дерев. Цей рівень більше схожий на поле для складання пазлів. По суті так і є, вам потрібно буде обертати кожну комірку так, щоб по ній могла передаватися вода далі на інші клумби. Звичайно, чим більше ви гратимете, тим складнішими будуть конструкції та рішення.

Гра Water Flow доступна для скачування на ОС Android та iOS. Для завантаження перейдіть за посиланням на офіційні джерела нижче.

Функціонал гри Water Flow

За функціоналами гри все дуже просто і так звично нам.

  • Налаштування. Стандартні налаштування повідомлень та звуку у грі. А також можливість залишити відгук чи запропонувати зміни.
  • Необмежену кількість разів повторного проходження рівня. Це дуже зручно, тому що якщо ви себе завели в глухий кут, почати спочатку часто допомагає поглянути на ситуацію з іншого боку.
  • Підказки. У грі є підказки за перегляд рекламних роликів. Лише 30-40 секунд і гра підкаже вам правильний шлях. Кількість підказок необмежена.
  • Магазин. У всіх іграх є магазин, в цьому ж ви можете придбати за монети фон ігрового поля, вид рослин (дерева, квіти, кущі) та колір закритих осередків, в яких ще немає води. За кожну позицію потрібно буде сплатити 1000 монет. Але не поспішайте засмучуватись, монети дуже швидко заробляються і у вас завжди є можливість поповнити свій рахунок переглядом рекламних роликів.

Важливо, перегляд рекламних роликів доступний лише при підключенні до Інтернету.

Режим без реклами

Ви завжди можете придбати платну версію гри, в якій буде той самий функціонал, але без реклами.

Підписка коштує зовсім небагато, залежно від терміну передплати (місяць, тиждень, рік) сума варіюється в кілька доларів. Це приблизно 100–200 грн.
Завантажити гру Water Flow можна з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Гра Water Flow доступна для скачування абсолютно безкоштовно на будь-який пристрій.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange