Весела Ферма-грай без інтернету

«Весела Ферма-грай без інтернету» – це мобільний симулятор у якому гравцеві доведеться проходити рівні та розвиватися шляхом виконання завдань. Звучить досить цікаво, чи не так?
Багато хто з нас пам’ятає гру під назвою «Весела Ферма». Падаючи з неба ведмеді, тварини яких потрібно годувати травою і так далі. Раніше зіграти в неї можна було тільки на комп’ютері, але цю версію гри можна зіграти навіть на смартфоні.

Завантажити Весела Ферма можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android.

Переваги гри «Весела Ферма»

Сюжет

Вся гра поділена на рівні. Щоб пройти рівень, вам потрібно виконати деякі завдання. Наприклад, для закінчення рівня необхідно придбати три корови, спекти п’ять кексів і зловити трьох ведмедів Грізлі. Звучить начебто не дуже складно, але насправді є свої проблеми. Не забувайте, що для отримання трьох медалей за рівень вам необхідно чітко вкластися в часові рамки.

Щоб гравцеві було цікавіше, з неба іноді падатиме ведмеді. Вони можуть забрати ваших тварин, а також зіпсувати готові продукти. Тому завдання фермера якнайшвидше спіймати волохатого в клітку.

Чим вищий ваш рівень, тим складнішими стають завдання. Крім цього, для розблокування деяких рівнів необхідно покращувати вже наявне господарство або купувати нові предмети. Для цього необхідно заробляти монетки та медальки за проходження рівнів.

В принципі все, як і в комп’ютерній версії гри. Тому, якщо хочете трохи поностальгувати, рекомендуємо встановити гру «Весела Ферма» на свій мобільний пристрій.

Господарство

З першого рівня гравцеві пропонується пройти невелике навчання. Вам покажуть, як заводити тварин, виростити для них траву, набирати воду з колодязя. На кожному об’єкті є шкала, яка показує, коли той чи інший предмет буде готовий. Наприклад, шкала поруч із курочкою показує, через який час перната знесе яєчко. А шкала над складом показує, скільки він заповнений.

До речі про об’єкти промисловості. Чого тільки ви не зустрінете у грі. І пекарня, і прядильня, і навіть олійниця є. Все як у реальному житті. Щоб усе це виробництво працювало, потрібні тварини, які виготовлятимуть продукти. Будьте уважні, адже для деяких товарів знадобиться кілька видів продуктів.

Наприклад, для випічки кексів знадобиться як борошно, так і яйця. Тому вам потрібно тримати достатньо курочок, щоб продуктів вистачало на два виробництва одночасно. Впевнені, що зможете впоратися з усім одночасно? Тоді можете перевірити свої сили у грі. А щоб завантажити “Весела Ферма”, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Помічники

З певного рівня гравець зможе завести собі помічників. Це кіт та пес. У кожного з них своя роль у грі. Коли у вас 15 курочок, три свині пари корів і кілька виробництв, ви можете фізично не встигати збирати всі товари. Тоді на допомогу прийде кіт. Він буде ходити по полю і збирати продукти замість вас. Це значно полегшить вашу роботу.

А пес виконує дещо іншу, але не менш корисну функцію. Як уже було написано раніше, щоб вам було важче грати, з неба періодично можуть з’являтися ведмеді. Вони здатні прибрати з поля тварин або зіпсувати продукти.

Коли на полі з’явиться цей волохатий шкідник, собака почне на нього гавкати. Таким чином ведмідь злякається і зачіпіє. Він зможе рухатися, отже й нашкодити. Тому у вас з’явиться деякий час на реакцію, щоб посадити ведмедика в клітку.

Інші особливості гри

Напевно, ви здогадалися, що для того, щоб робити покупки під час проходження рівня (будівля об’єктів, покупка тварин тощо) вам знадобляться гроші. Заробити їх можна, продаючи предмети в місті. Чим більше маніпуляцій для створення товару ви провели, тим дорожча його кінцева вартість. Наприклад, яйця можна продати по 10 монет, але кексик із них вже по 20 монет.

Щоб збільшити місткість складу та колодязя для води, швидкість машини, яка їздить у місто, їх потрібно покращувати. А для підвищення продуктивності підприємств потрібно прокачувати їхній рівень.

Гра «Весела Ферма» дуже цікава та затягуюча. Однією з переваг є те, що грати в неї можна без підключення до Інтернету.
Якщо ви хочете скачати гру «Весела Ферма» з офіційного джерела Play Market, просто клацніть на посилання нижче.

 Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange