Вчимо і граємо. Польська мова

«Вчимо і граємо. Польська мова» – це мобільний додаток, за допомогою якого легко можна вивчити Польську мову. По суті, додаток є репетитором або самовчителем – називайте як вам подобається. Вивчайте матеріал, дивіться відео та грайте в ігри, щоб закріпити результат.
Користуватися додатоком ви можете абсолютно безкоштовно. Встановити «Вчимо і граємо. Польська мова» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Чому варто вибрати додаток “Вчимо і граємо. Польська мова”?

Як відбувається процес навчання?

Весь матеріал систематизовано, тому вивчення мови буде проходити за так званим планом. Цей план можна поділити на кілька етапів:

  • Тренінг
  • Читання з асоціаціями
  • Візуалізація
  • Тест на правопис

Кожен з етапів виконує свою функцію. Вчіть нові слова, дізнайтеся, як вони правильно вимовляються. Вивчили нову тему? Пройдіть веселий тест у вигляді гри, щоб зрозуміти, як засвоїли матеріал.

Переконайтеся, що вчити польську нескладно. Для цього ви можете завантажити «Вчимо і граємо. Польська мова» на свій пристрій та спробувати пройти перший урок.

Функціональність

Завдяки безлічі різноманітних функцій за короткий проміжок часу користувач зможе непогано вивчити необхідну розмовну базу. Список слів складений таким чином, щоб вам було легко пояснити чого ви хочете. Проходьте теми, і вивчайте слова, які можуть стати у нагоді при звичайному діалозі з людиною.

Щоб користувачам було простіше засвоїти матеріал, розробники додали у додаток відео та аудіо уроки. Подивитися їх можна безкоштовно. Зверніть увагу на те, що в процесі вивчення ви будете проходити як лексику, так і фонетику. Тож після завершення ви зможете як в усній, так і письмовій формі володіти базою Польської мови.

Інші можливості

Програма підійде як дорослим, так і дітям. Для малюків у ньому є спеціальні уроки, які їх навчатимуть новим словам і не дадуть нудьгувати. У самовчителі присутні переклад уроків більш ніж 10 мовами світу: просто виберіть потрібну зі списку.

Зверніть увагу, що безкоштовна версія працює навіть без підключення до мережі інтернет. Якщо ви захочете вимкнути рекламу та отримувати детальний аналіз вашого прогресу, то можете оформити платну передплату.
Для того, щоб встановити додаток «Вчимо і граємо. Польська мова» з офіційного джерела App Store або Play Market перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange