Уроки англійської для дітей

«Уроки англійської для дітей» – це мобільний додаток, за допомогою якого ви, та ваша дитина зможете весело та цікаво вивчати англійську мову. Англійська – одна з найпопулярніших та потрібних мов у світі. Якщо ви вирішите навчити неї вашу дитину ще у маленькому віці, у майбутньому – це стане незамінною навичкою.
Подорож по всій земній кулі, без мовного бар’єра та відчинені двері будь-якого навчального закладу, чи це не мрія кожного з батьків? Встановити «Уроки англійської для дітей» для вивчення мови можна на будь-який пристрій під керівництвом ОС Android .

Переваги додатку «Уроки англійської для дітей»

Процес навчання

Для того, щоб зацікавити малюка, навчання проходить в ігровій формі. У додатку є кілька розділів на навчання. Вивчайте разом з дитиною нові слова, читайте невеликі оповідання англійською та з перекладом.

Щоб ознайомитися з новими цифрами або кольорами веселки, лопайте повітряні кульки. Дитина не лише гратиме, а й водночас запам’ятовуватиме інформацію.

Функціональність

Завдяки різним функціям ви точно зможете показати дитині, що вчиться не нудно, а навпаки дуже весело. Наприклад, під час занять на фоні вас супроводжуватиме легка дитяча музика. Якщо вашому чаду вона не сподобається або набридне, відключіть її в налаштуваннях.

Також у додатку є аудіосупровід. Усі слова чи історії озвучуються дуже позитивним та приємним голосом. Слухайте і повторюйте з ним правильну вимову слова.

Зверніть увагу, що в додатку повністю відсутня реклама, щоб не відволікати дитину від заняття. Попри це, встановити «Уроки англійської для дітей» та користуватися застосунком можна безкоштовно.

Інші особливості

Якщо дитина втомиться, у цьому додатку ви зможете з нею погратись. Для цього перейдіть до розділу “color” або “puzzle”. Як ви могли здогадатися, у першому ви можете розфарбовувати картинки чи скласти пазли. Але при цьому, ви не відходитимете від теми заняття.

Що це означає? Наприклад, ви вивчаєте літери та ваша дитина захотіла перерву. У розділі вивчення букв, знайдіть картинку з палітрою або пазлами й натисніть на неї. Гра відповідатиме тематиці уроку. Це допоможе дитині не тільки відволіктися, а й краще засвоїти тему.

Лопайте чарівні летючі кульки, щоб почути правильну вимову потрібної літери чи цифри. До речі, до кожного слова ви можете показати своїй дитині транскрипцію.
Переконайтеся самі, що вивчати англійську просто і весело. Для цього, можна завантажити програму «Уроки англійської для дітей» з офіційного джерела Play Market.

Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange