Підручник з водіння автомобіля

Підручник з водіння автомобіля додаток, який допоможе вам легко і швидко підготуватися до навчання в автошколі та до іспитів теорії та практики.Про додаток Підручник з водіння автомобіля

Про подібну програму ми вже писали. Офіційні тести з ПДР України зібрали у собі всілякі тести та теоретичний матеріал для навчання в автошколі.

Розробники цього додатку випустили додаткові програми, але з більш вузькою спеціалізацією. Так і з’явилися програми “Підручник з керування автомобілем”, “Підручник з влаштування автомобіля” та “Медична допомога при ДТП”. А також за потреби є додатковий додаток “Ваш адвокат”, який спеціалізується на допомозі при ДТП та інших ситуаціях на дорогах.

Додаток Підручник з водіння автомобіля ви можете скачати на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на завантаження внизу.

Функціонал додатку Підручник з водіння автомобіля

Усього в додатку представлено 29 тем за різними напрямками. Починаючи від “Хто може бути водієм та автоінструктором” до “Особливостей пересування з причепом”.

Дуже великі та докладно описані теми допоможуть вам на всі 100 відсотків підготуватися до теоретичних та практичних занять в автошколі.

Основна фішка застосунку

Завдяки існуванню таких програм вам не потрібно буде купувати та носити на кожен урок книги по кожному з напрямків. У вас все буде доступний лише на вашому смартфоні.

Додаток Підручник з водіння автомобіля ви можете скачати на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на завантаження внизу.

Тарифи

Додаток Підручник з керування автомобілем доступний безкоштовно для скачування, але до деяких даних потрібен платний доступ.

  • Ви можете спробувати 3-денний безкоштовний період, в якому вам будуть точно надані всі можливості та дані програми. Після закінчення безкоштовного рядка з вашої картки буде знято плату у розмірі 99.99 грн.
  • Погодьтеся, сума не велика, а особливо коли ви дізнаєтеся, що це сума абонплати не за 1 місяць, а за 3 місяці.
  • Річна передплата коштує 199.99 грн. Якщо розбити цю суму на 12 місяців, то виходить по 17 грн. на місяць. Погодьтеся це дуже дешево.
  • Також є можливість купити передплату назавжди та закріпити її під ваш обліковий запис. Вартість такої передплати становить лише 249.99 грн.

Додаток підтримує платіжні системи Google Pay, Apple Pay, а також картки Visa та MasterCard. Дуже вигідна пропозиція за дуже приємну ціну. Поспішайте.
Щоб скачати застосунок Підручник з керування автомобілем на ваш пристрій, перейдіть за посиланням нижче. Завантажуйте з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store вже зараз.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange