Truckers of Europe 3

«Truckers of Europe 3» – це нова мобільна гра, в якій вам доведеться стати водієм фури і вирушити в подорож світом. По суті, це симулятор водіння. Реальні закони фізики застосовані в грі дають можливість відчути себе справжнім водієм.
Велика кількість завантажень (більше 10 мільйонів), а також дуже високий рейтинг оцінки серед гравців, говорить про те, що гра дійсно варта вашої уваги. Якщо ви хотіли б поколесити країнами Європи, але у вас поки немає такої можливості, то дана гра ідеально вам підійде.

Завантажити «Truckers of Europe 3» ви можете на свій пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “Truckers of Europe 3”

Реалістичність

Найперше, на що зверне увагу кожен гравець – це реалістичність. Детально промальовані карти маршруту, краєвид за вікном, а також сама техніка створюють враження того, що ви справді стали далекобійником.

Крім цього, враження додасть погода. Окрім звичайної зміни циклу на день і ніч, ви зможете покататися в різних погодних умовах. Тому не тільки сонечко, а й дощ із туманом, а також хуртовина та лід застануть вас у дорозі.

Вибір автомобіля

Не забули розробники й про цей момент. Кожен користувач може обрати собі транспорт. Всього вам надано 7 різних фур. Вони відрізняються як зовнішнім виглядом, так й своїми характеристиками. Як мінімум, ви можете вибрати машину з різними шасі. Від стандартного 4х2 до 8×4.

Крім шасі, користувач може вибрати собі причіп із 25 доступних видів. У них можна помістити вантаж, різного виду, обсягу та тяжкості. Хочете спробувати? Встановити гру «Truckers of Europe 3»можна за посиланням під цим описом.

Різноманітність дорожнього покриття

Думаєте, що їздитимете лише ідеальною трасою? Як би не так! Розробники дійсно постаралися, тому додали в гру не лише відремонтовані траси, а й шосе, а також сільським дорогам. Все, як у справжньому житті.

Також щодо дороги, трафік ніхто не скасовував. Зустрічні машини, пробки та аварії також присутні у грі. Якщо ви зіткнетеся з іншою машиною, то зможете побачити завдану шкоду вашому транспортному засобу. Не забувайте і про пальне, адже бензин має властивість закінчуватися в самий невідповідний момент.
Хочете встановити гру «Truckers of Europe 3» з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді натисніть на відповідну кнопку нижче!

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange