Transformers Rescue Bots: НсБ

Transformers Rescue Bots: НБ – гра для шанувальників трансформерів. Стати героями і рятуйте мирних жителів від природних стихій.Про гру Transformers Rescue Bots: НБ

Нова версія гри про легендарних трансформерів. Ви можете побувати в ролі героїв і рятувати тих, хто потребує різних ситуацій, що загрожують життям.

Спочатку ви пройдете навчання, щоб ефективніше управляти персонажем. А потім одразу приступити до місій з порятунку.

Завантажити Transformers Rescue Bots: НсБ ви можете на ОС Android та iOS за посиланням під текстом. Ігра Transformers Rescue Bots: НсБ доступна до скачування безкоштовно.

Трансформери

Загалом у грі представлено понад 10 різних трансформерів, включаючи найпопулярніших та культових – Оптімус Прайм та Бамблбі. Але учням доступні лише 2.

  1. Зелений трансформер. Він чимось нагадує Халка. За здібностями приймає вигляд носорога і збиває всі перешкоди.
  2. Жовтий трансформер. Швидкий і спритний, набуває вигляду птаха.

Обидва будуть корисні у порятунку людей. А також будуть рівні, де обидва трансформери братимуть участь та по черзі рятуватимуть мешканців міста.

Функціонал гри Transformers Rescue Bots: НсБ

Управління

Основи вам покажуть і спробуєте використовувати під час першого тренування. Нижче ми опишемо перетворення та трюки, які використовуються практично кожну місію.

  • На місію ви прибуваєте через портал і йдете також через портал.
  • На локаціях 2 дороги – верхня та нижня. На верхній дорозі вам трансформер може пересуватися лише у звичайному вигляді. На нижній дорозі трансформер автоматично набуває форми машини. У жовтого вертоліт, у зеленого бульдозер.
  • Під час проходження місії автоматично вмикається режим “Super”. Це коли трансформер перетворюватися на тварину з металу. У такому стані кожен персонаж швидший, сильніший і додатково може включити прискорення.
  • Проходячи місію, ви також можете збирати кристали і пізніше їх використовувати для прокачування ваших героїв.

Завантажити Transformers Rescue Bots: НсБ ви можете на ОС Android та iOS за посиланням під текстом. Ігра Transformers Rescue Bots: НсБ доступна до скачування безкоштовно.

Графіка

Приємна та деталізована графіка допоможе вам більше поринути в атмосферу гри. Для персоналізації в грі присутній молодий хлопець, який вас координуватиме по грі та розповідатиме важливі події.

Ще приємним бонусом є те, що гра має сюжет. В основі сюжету 1 лиходій, який створив злих трансформерів, що викликають катаклізми. І 2 героя, які борються із лиходієм і рятують жителів міст.
Завантажити гру Transformers Rescue Bots: НсБ ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store. Посилання на завантаження ви знайдете нижче. Гра доступна безкоштовно та не має рекламних роликів.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange